امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان جزوه کلاسی مبانی نظری(قسمت آخر)-کنکور ارشد برنامه ریزی
بالاخره پرونده جزوه مبانی نظری به پایان رسید
مطالب مربوط به GIS رو اسکن کردم
دیگه چیزی از مبانی فکر نکنم مونده باشه
اگه باز چیزی بود حتما میذارم

دوستان اینا اسکنه دیگه فرصت نمیکنم تایپ کنم و اگه بخوام تایپ کنم ممکنه خیلی دیر به دستتون برسه

بعد از هر اسکن چک میکنم چیزی که من میبینم خواناست، جاهایی که میبینم خوانا نیست و با این حال قرار میدم دلیلش اینه که توی کپی هایی هم که خودم دارم همینطوره
و خود منم از روش نمیتونم بخونم و جاهای مهمی نیست چون اگه مهم بود مهندس پورمحمدرضا سر کلاس حتما میگفت و من پررنگ میکردم برای خوندن خودم

با این حال، اگر جایی به نظرتون مهم اومد(از مطالب قبلی یا بعدی) که از چشم من رد شده و خوب اسکن نشده حتما اون قسمت رو با صفحه و مشخصاتش بهم یا ایمیل بزنید یا پیام بدید حتما حتما چک میکنم بهتون میگم صحیحشو

نهایت کاری که از دستم برمیاد همینه...
موفق باشید

قیمت: 2,900تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، darya 2010 ، elham90 ، s1s2s3 ، ala sh ، FaTyJo0oN ، sharmin ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، ahmad lotfi ، archiman ، HAMED ، karaya ، atelieahjam
سلام مهندس
تعدادی از ارسالها در سایت هستند که دادن اعتبار و زدن دکمه تشکر کافی نیست و نیاز به تشکر نوشتاری داره
من از شما بابت اینهمه وقتی که برای تایپ جزوات و اسکن تعدادی دیگر میگذارید تشکر میکنم و این زحمات بدون هیچ چشمداشتی هست که ای کاش دوستان با عضویتشان در انجمن vip دست من را باز میزاشتند که حداقل قدردانی را از شما و امثال شما همانند @ouror@ و خانم مهندس محمدزاده{ارسال 11 جلد کتاب سبز و کتاب مرجع اسکیس} و تعدادی دیگر داشته باشم.
کارتون خیلی عالیه و ای کاش من و تعدادی از دوستان یاد بگیریم که فقط دانلود نکنیم و یادمون باشه که زحماتی کشیده شده و برای اولین بار داره ارایه میشه و کپی برداری از سایتهای دیگه نیست.
تشکر از همه فعالان سایت ایران شهرساز
کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ahmad lotfi
manam az in hame lotf va zahamati ke baraye ma va sayt mikeshi sepasgozaram va in harfe alireza ham doroste ey kash bacheha biyan va ozve vip beshan ta sayte movafaghtari dashte basham va man ba shenakhti ke az alireza daram midonam ke in kar pol jamh kardan nist dar sorati ke in polha dobare baraye khode ma dar sayt kharj mishe pas khahesh mikonam baraye har che behtar shodan sayt komak konid kochike shoma meysam.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۱۲:۵۰ صبح)meysam rezaei نوشته است: manam az in hame lotf va zahamati ke baraye ma va sayt mikeshi sepasgozaram va in harfe alireza ham doroste ey kash bacheha biyan va ozve vip beshan ta sayte movafaghtari dashte basham va man ba shenakhti ke az alireza daram midonam ke in kar pol jamh kardan nist dar sorati ke in polha dobare baraye khode ma dar sayt kharj mishe pas khahesh mikonam baraye har che behtar shodan sayt komak konid kochike shoma meysam.

ممنون مهندس
من هم با شناختی که از شما در تماس هایی که با اینجانب گرفتید میدونم که هدف شما کمک به دوستان هست و نیت شما هم مشخصه
از شما هم سپاسگزارم که جزو چند نفری بودید که عضو vip شدید و تشکر میکنم.
به نظر من مهندس orkide_04 خیلی وقت میزاره که این جزوات را بدستتون برسونه و در آزمون اینترنتی برنامه ریزی هم تمام تلاششون را میکنه و سپاسگزارم

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
خواهش می کنم
شما لطف دارید
اگه واقعا اینا به درد کسی بخوره من خیلی خوشحال میشم
از محبت همگی سپاسگزارم

پاسخ
مرسی مهندس:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام دوستان من تازه وارد شدم و جزوه کلاسی مبانی نظری رو از اول ندارم میشه راهنماییم کنین تا ذسرسی پیدا کنم ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۹، ۰۳:۵۸ عصر)sanaz fatahi نوشته است: سلام دوستان من تازه وارد شدم و جزوه کلاسی مبانی نظری رو از اول ندارم میشه راهنماییم کنین تا ذسرسی پیدا کنم ممنون میشم
سلام برای دسترسی به این جزوات از همین انجمن می تونید استفاده کنید
جهت اطلاعا بیشتر به http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4080 مراجعه کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,786 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مصطفی 1992
  جزوه سیر اندیشه ها در شهرسازی محمد یگانه 4 2,900 ۱۳۹۶-۴-۱۲، ۰۸:۴۱ صبح
آخرین ارسال: mrw_45
  غیر رایگان جزوه روشهای برنامه ریزی شهری ماراویا 5 9,543 ۱۳۹۴-۱۱-۱۵، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  فروش ویژه پک دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری سنجش و دانش 9123533029 0 1,574 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  جزوه ویژه روش تحقیق در شهرسازی yalda89 0 1,760 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۱۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: yalda89
  تراکم شهری خدمات تجاری اروپا و نقش سیاست های و برنامه ریزی منطقه ای amindatcom 0 1,398 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  دانلود جزوه روشهای کمی در شهرسازی word atelieahjam 0 1,993 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان اصطلاحات مهم شهرسازی بهمراه معادل انگلیسی برای کنکور دکتری URBAN 98 1 3,814 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۵۹ صبح
آخرین ارسال: URBAN 98
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 0 1,949 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان جزوه کلاس جی ای اس محمد یگانه 0 1,638 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۴ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان