امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افراد ثبت نام شده آزمون پنجم برنامه ریزی و تعیین سطح طراحی شهری
افراد ثبت نام شده آزمون پنجم برنامه ریزی{آزمون 13 و 14مهر ماه 1390}

برای این آزمون 64 نفر ثبت نام نمودند و برای آزمون ششم هم 59 نفر شرکت کننده که برگزار و نتایج در سایت درج شده است.

افراد ثبت نام شده تعیین سطح طراحی شهری{آزمون 7 و8 مهر ماه 1390}

برای این آزمون 32 نفر ثبت نام نمودند.و برگزار و نتایج در سایت درج شده است.

نحوه ثبت نام{فقط فارسی ارسال شود و کوتاه و خلاصه باشد همانند زیر}
ارسال مشخصات به شماره هوشمند 30005683000000
نام و نام خانوادگی
نام کاربری سایت ایران شهرساز
گرایش آزمون{برنامه ریزی یا طراحی شهری}
دوستان نزارید برای روزهای آخر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام.ببخشید مهندس علیرضا من می خوام طراحی شهری شرکت کنم ولی هر چی sms می دم جوابی دریافت نمی کنم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۰۸:۱۹ عصر)محمدرامین نوشته است: سلام.ببخشید مهندس علیرضا من می خوام طراحی شهری شرکت کنم ولی هر چی sms می دم جوابی دریافت نمی کنم.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

سلام نیازی به دادن جواب اس ام اس نیست و قبل از آزمون برای شما رمز فرستاده میشه.

پاسخ
    ببخشید آزمون بعدی کیه؟ باید کی پول واریز کنم؟ مبلغش چقدره؟ممنون

پاسخ
    آزمون دوم طراحی شهری با تشکر فراوان از مهندس شمیم در تاریخ 5 آذر 1390 برگزار میشود و بزودی سرفصل ها اعلام میشود.

هزینه آزمون فقط 1000 تومان و برای تشکر از مهندس شمیم می باشد

برای پرداخت آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید:

[تصویر:  bmaj5sltnsh2g9hzrmmy.png]

بعد از پرداخت فقط شماره تراکنش و یا نام کاربری خود را به شماره 30005683000000 بفرستید تا ثبت نام شما کامل شود.

پاسخ
    ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,557 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,349 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,338 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,005 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,881 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,409 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,949 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,501 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,500 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان