امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ***داغ---تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری قزوین 93 نفر
:blush::blush::blush::blush::blush:
امروز دانشگاه قزوین جلسه بود برای تکمیل ظرفیت و مشخص شد که به اندازه آخرین نفر قبولی(31)شهریور---31نفر در مهر
31 نفر در بهمن پذیرفته می شوند پذیرفته می شوند ،یعنی جمعا 93 نفر
منبع اساتید دانشگاه آزاد قزوین که در دانشگاه آزاد قزوین در جلسه امروز حضور داشتند
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۸:۴۸ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: :blush::blush::blush::blush::blush:
امروز دانشگاه قزوین جلسه بود برای تکمیل ظرفیت و مشخص شد که به اندازه آخرین نفر قبولی(31)شهریور---31نفر در مهر
mall">منبع اساتید دانشگاه آزاد قزوین که در دانشگاه آزاد قزوین در جلسه امروز حضور داشتند

سلام مهندس بعد از مدتی یه نفس راحت بکش!
مهندس شیرینی سایت یادت نره!!{شوخی}
مبارکه ...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۹:۱۰ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۸:۴۸ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: :blush::blush::blush::blush::blush:
mall">منبع اساتید دانشگاه آزاد قزوین که در دانشگاه آزاد قزوین در جلسه امروز حضور داشتند

سلام مهندس بعد از مدتی یه نفس راحت بکش!
مهندس شیرینی سایت یادت نره!!{شوخی}
مبارکه ...

آره والا انشا ا... اگر صحبت این بنده خدا ها okباشه کوچیک شما -اعضا-سایتم هستم
مرد ه او قولش(سرور)

پاسخ

مبارکهه مهتدس :shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ

سلام مهندس تبریک می گم
موفق باشید
راستش من از تعداد افراد قبولی ندارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان این خبر واقعا موثق؟ یعنی من با رتبه 71 قبولم واسه بهمن ماه؟ وای اگه بشه که خیلی عالیه.حالا همه اینا رو همون هفته آخر شهریور اعلام می کنن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۳۰ صبح)archopedia نوشته است: سلام دوستان این خبر واقعا موثق؟ یعنی من با رتبه 71 قبولم واسه بهمن ماه؟ وای اگه بشه که خیلی عالیه.حالا همه اینا رو همون هفته آخر شهریور اعلام می کنن؟

مهندس اگر صحبتی که اعضای هیئت علمی دانشگاه کردن درست باشه،به احتمال قوی 31 نفر در هفته آخر شهریور اعلام می شن-31 نفر هم در بهمن اسامیشون اعلام می شه--ولی به نظرمن منطقی بود اسامی کل همون آخر شهریور مشخص بشه تا همه تکلیفشون رو بدونن-در ضمن خیلی ها هم ریسک نمیکنن و درس خوندن رو شروع می کنن که امکان داره بهمن حتی اگر قبولیشون هم مسجل بشه ثبت نام نکنن چون آماده سراسری شدن.

پاسخ
با عرض تبریک برای شما
می خواستم بپرسم من که مرکز زدم و در دوره ی اول 69 نفر گرفته آیا من با رتبه ی 107 مهر قبول می شم یا بهمن؟
و این که شنیدم مرکز و علوم تحقیقات با هم دانشجو بر می دارن صحت داره؟ یعنی شانس من کمتر می شه؟
( رتبه 107-تراز 6118- رتبه آخرین نفر 69 با تراز 6300)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۲۶، ۱۱:۰۹ صبح)sh19 نوشته است: با عرض تبریک برای شما
    می خواستم بپرسم من که مرکز زدم و در دوره ی اول 69 نفر گرفته آیا من با رتبه ی 107 مهر قبول می شم یا بهمن؟
    و این که شنیدم مرکز و علوم تحقیقات با هم دانشجو بر می دارن صحت داره؟ یعنی شانس من کمتر می شه؟
    ( رتبه 107-تراز 6118- رتبه آخرین نفر 69 با تراز 6300)

سلام مهندس هنوز که مشخص نیست حرف این بنده خدا ها

چقدر درست ازآب در بیاد-اما با توجه به روند سالهای قبل شما باید انشاا...این هفته اسمتون تو قبولی ها باشه--موضوع دوم رو اونقدر اطلاع ندارم-

پاسخ
     سپاس شده توسط sh19
    آقا سلام... يك سوال... رتبه من 44 شده... يعني ميتونم ترم مهر برم دانشگاه يا اينكه ميمونم واسه ترم بهمن؟ ممنون كه كمكم ميكنيد بچه ها

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,341 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,480 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
        اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,216 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
        برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,225 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
        تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,133 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
        نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,836 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,873 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
        نتیجه اولیه آزمون دکتری 93 دهه سوم فروردین اعلام می‌شود. Sahab 0 884 ۱۳۹۳-۱-۱۴، ۱۱:۰۶ صبح
        توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,095 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح
        آغاز توزیع کارت آزمون ارشد 93 از بعدازظهر فردا/ جزئیات نحوه رفع نقص alireza 2 1,717 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: hesam.n

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان