امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ***داغ---تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری قزوین 93 نفر
(۱۳۹۰-۶-۲۶، ۱۱:۰۹ صبح)sh19 نوشته است: با عرض تبریک برای شما
می خواستم بپرسم من که مرکز زدم و در دوره ی اول 69 نفر گرفته آیا من با رتبه ی 107 مهر قبول می شم یا بهمن؟
و این که شنیدم مرکز و علوم تحقیقات با هم دانشجو بر می دارن صحت داره؟ یعنی شانس من کمتر می شه؟
( رتبه 107-تراز 6118- رتبه آخرین نفر 69 با تراز 6300)

سلام مهندس هنوز که مشخص نیست حرف این بنده خدا ها

چقدر درست ازآب در بیاد-اما با توجه به روند سالهای قبل شما باید انشاا...این هفته اسمتون تو قبولی ها باشه--موضوع دوم رو اونقدر اطلاع ندارم-
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط sh19

پیام‌های داخل این موضوع
RE: داغ***داغ---تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری قزوین 93 نفر - توسط saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۶-۲۶، ۰۶:۰۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,344 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,491 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,230 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,236 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
  تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,137 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
  نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,858 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,889 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح
  نتیجه اولیه آزمون دکتری 93 دهه سوم فروردین اعلام می‌شود. Sahab 0 890 ۱۳۹۳-۱-۱۴، ۱۱:۰۶ صبح
  توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,101 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح
  آغاز توزیع کارت آزمون ارشد 93 از بعدازظهر فردا/ جزئیات نحوه رفع نقص alireza 2 1,728 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۴۲ صبح
آخرین ارسال: hesam.n

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان