امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک دلیل منطقی برای معمارها که می خواند مهر شهرسازی بگیرند
بچه ها همانطور که میدانید برنامه ریزی شهری رشته ای است که در دفترچه در رشته های شناور ارایه داده شده یعنی لیسانست هرچی باشه حتی کامپیوتر هم باشه می تونی برنامه ریزی را انتخاب کنی ولی توجه کنید که برای معمارها به صورت نکته امده که اگر 140 واحد پاس کرده باشند می تونند برنامه ریزی را انتخاب کنند در حالی که اگر این نکته نمی اومد باز هم معمارها می تونستند انتخاب کنند چون رشته شناور است ولی از این نکته ای که برای معمارها اورده می شه نتیجه گرفت که معماری یک رشته مرتبط با شهرسازیه و قطعا بعدا در کمیسیون هم ارزی این رشته را مرتبط می دوند شما ها از این نکته چه نتیجه ای می گیرید من مطمئنم برداشتم درسته

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۸-۱۵، ۱۲:۰۳ صبح)ilia87 نوشته است: [highlight=#ffffff]ببخشید
اما منظور از 140 واحد برای بچه هایی هست که قبلا معماری کارشناسی ارشد پیوسته قبول شده بودن
اون ها چون باید تا کارشناسی ارشد پیوسته می خوندن بهشون این امکان داده شده که اگه 140 واحد گذروندن بتونن بعضی از گرایشات ارشد مثل برنامه ریزی یا طراحی رو انتخاب و شرکت کنن.[/highlight]

منم با این موافقم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdis2005 ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۸-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح)sadeghpour نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۱۵، ۱۲:۰۳ صبح)ilia87 نوشته است: [highlight=#ffffff]ببخشید
اما منظور از 140 واحد برای بچه هایی هست که قبلا معماری کارشناسی ارشد پیوسته قبول شده بودن
اون ها چون باید تا کارشناسی ارشد پیوسته می خوندن بهشون این امکان داده شده که اگه 140 واحد گذروندن بتونن بعضی از گرایشات ارشد مثل برنامه ریزی یا طراحی رو انتخاب و شرکت کنن.[/highlight]

منم با این موافقم
کلا از اون اولشم واسه معمارا پارتی بازی می شده!!!:D:D:D:D:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
اشتباه به عرضتون رساندند اخه ادم ارشد ممعاری داشته باشه می یاد بازم ارشد شهرسازی بخونه کجای کاری

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۰۱:۰۳ صبح)s1s2s3 نوشته است: اشتباه به عرضتون رساندند اخه ادم ارشد ممعاری داشته باشه می یاد بازم ارشد شهرسازی بخونه کجای کاری
ما نفهمیدیم این چه صیغه ایه که بچه های معماری و شهرسازی سایه همو با تیر می زنن؟ وای به اون روزی که بچه های مرمتم بیان تو گود!؟!؟!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
salam shakinist ke memari mor tabet hast zira do ozveh beham peyvasteh hastand

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    شهرسازی یه رشته میان رشته ای هست نه تنها به معماری به رشته های دیگه مثه جغرافیا، اقتصاد، جامعه شناسی، روانشناسی، عمران و ... وابسته است.
    این نکته ای که مهندس بیان کردند:

(۱۳۹۰-۶-۲۸، ۰۱:۴۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: بچه ها همانطور که میدانید برنامه ریزی شهری رشته ای است که در دفترچه در رشته های شناور ارایه داده شده یعنی لیسانست هرچی باشه حتی کامپیوتر هم باشه می تونی برنامه ریزی را انتخاب کنی ولی توجه کنید که برای معمارها به صورت نکته امده که اگر 140 واحد پاس کرده باشند می تونند برنامه ریزی را انتخاب کنند در حالی که اگر این نکته نمی اومد باز هم معمارها می تونستند انتخاب کنند چون رشته شناور است ولی از این نکته ای که برای معمارها اورده می شه نتیجه گرفت که معماری یک رشته مرتبط با شهرسازیه و قطعا بعدا در کمیسیون هم ارزی این رشته را مرتبط می دوند شما ها از این نکته چه نتیجه ای می گیرید من مطمئنم برداشتم درسته

مهندس محمد پاسخشون رو دادند....در صورتی که کسی کارشناسی ارشد پیوسته معماری قبول شده باشه و به هر دلیلی نصف راه پشیمون شده باشه و یا اینکه بخواد راهشو تغییر بده و 140 واحد پاس کرده باشه می تونه ارشد برنامه ریزی یا طراحی شهری شرکت کنه.
    در ضمن با صحبت مهندس موافق نیستم که گفتن

(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۰۱:۰۳ صبح)s1s2s3 نوشته است: اشتباه به عرضتون رساندند اخه ادم ارشد ممعاری داشته باشه می یاد بازم ارشد شهرسازی بخونه کجای کاری

شاید کسی این رشته رو انتخاب کرده و دیده با علایقش نمی خونه یا این که بنا بر دلایلی علایقش رو زیر پا گذاشته..... یه ضرب المثل میگه ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است..خوب حتما واسه کسایی که می خوان اشتباهشون رو جبران کنن دیگه.
    به نظر من علاقه ارزش رشته رو انتخاب می کنه نه چیز دیگه ای......هر رشته ای رو علاقه داری بهترین رشته است از دیدگاه خودت113
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      من می خوام برای ادامه تحصیل به خارج برم دوستان میشه رانمایی کنند s1s2s3 1 1,976 ۱۳۹۰-۱۲-۱، ۱۱:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      کاربر s1s2s3صندوق پیام هام پرشده بود می تونید الان پیغام بزارید s1s2s3 1 1,856 ۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۴:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: زیبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان