امتیاز موضوع:
  • 122 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای نصب نرم افزار جی ای اس 9.3
سلام دوستان؛
میخواستم بپرسم من نمی تونم جی ای اس 9.3 رو ، رو ویندوز64 بیتی نصب کنم!به نظرتون من نمیتونم نصب کنم یا اینکه کلا جی ای اس 9.3 رو این ورژن نصب نمیشه؟ با تشکر از دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۵-۸، ۰۵:۵۸ عصر)parisa33 نوشته است: سلام دوستان؛
میخواستم بپرسم من نمی تونم جی ای اس 9.3 رو ، رو ویندوز64 بیتی نصب کنم!به نظرتون من نمیتونم نصب کنم یا اینکه کلا جی ای اس 9.3 رو این ورژن نصب نمیشه؟ با تشکر از دوستان

سلام
من خودم الان جی آی اس 9.3 رو رو ویدوز 64بیتی نصب دارم
برای نصب به این نکته توجه کنید:
ابتدا جی ای اس رو از رو کامپیوتر حذف و پاک کنید. سپس لایسنس جی ای اس رو هم مجدد از قسمت add or remove پاک کنید
حالا به این ادرس برید
control panel-system and security- administrative tools- services
حالا در این قسمت در صفحه (services (local دنبال گزینه
interactive services detection
بگردید و روی اون دبل کلیک کنید. از صفحه باز شده در قسمتstartup type گزینه
disable رو انتخاب کنید و در قسمت service status روی گزینه stop کلیک کنید.
حالا اوکی کنید
حالا دیگه با خیال راحت طبق چیزی که خانوم لوفرا بالا گفته نصب کنید. فقط حین نصب به هیچ عنوان کامپیوتر رو ریستارت نکنید که به مشکل نخورید
یه چی یادم رفت
وقتی که نصب لایسنستون تموم شد رفتید lmtools در همون قسمت ابتدا استارت کنید لایسنس رو. بعد اون پایین نوشته که ایا با موفقیت لایسنس شما شروع شده یا نه. اگه نه که یه بار استپ کنید و دوباره استارت کنید.
و مهمترین نکته
در شماره هشت که خانوم لوفرا توضیح داده در پوشه لایسنس منجر به جای نام کامپیوتر عبارت localhost رو دقیقا وارد و اوکی کنید. دقیت کنید اگه این مرحله انجام نشه نمیتونید با جی ای اس کار کنید
سوالی بود همینجا مطرح کنید
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa33 ، 0RKIDEH
دوستان شما میدونید ورژن 9 جی ای اس با ورژن 9.3 چقدر تفاوت داره؟یعنی میخوام بگم که دستوراتشون خیلی تفاوت کرده یا تقریبا مثله هم هستند؟

پاسخ
سلام من در حال حاضر دارم با gis10 کار می کنم اما نمیتونم قسمت report sorting &search رو که در gis 9.3 بود رو پیدا کنم
این تفاوت در کدوم قسمت تعبیه شده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من برای مدتی نرم افزار GIS9.3 رو از روی سیستمم پاک کردم حالا که دوباره نصبش کردم نمیتونم با استفاده از ZOOM IN از نقشه زوم بگیرم و با هر با زوم کردن نقشه برمیگرده به FULL EXTENT و در زمان EDIT لایه با هر با حرکت دادن ورتکس ها یا حذف ان‌ها همین اتفاق دوباره تکرار میشه. واقعا نمیدونم مشکل از کجاست چند بار نصب رو تکرار کردم . حتی با your uninstaller از رجیستری هم پاکش کردم و بعد از ریستارت، دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت. یک مشکل دیگه هم هست که نرم افزار محاسبات رو غلط انجام میده و مثلا وقتی معابر همه نواحی شهری را با هم جمع میکنم رقم حاصل بیشتر از کل معابر شهر میشود. نمیدونم این دو تا مشکل با هم مرتبط اند یا نه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam azizam marci az amouzeshe nasbetoun.tarahi shahr sazi 5 porojhe dari meyl koni.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دوستان سلام من نرم افزارgis9.3راتاانتها نصب میکنم قسمت آخرکه میخوام اسم بدم نمیتونم.روی چهارتا سیستم هم نصب کردم مشکل دارم نمیشه قبول نمیکنه.کمک کنید

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          من 9,3 arcGIS نصب کردم ولی متاسفانه باز نمی شه errore license میده چه کار باید بکنم؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          لایسنس رو نصب کردید?
          در اخر کار localhost رو وارد کردید?

پاسخ
          من نصب نکردم یکی از دوستام واسم این کارو کرده یعنی بد نصب کرده ؟ الان می تونم کاری کنم نصبش درست شه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            جزوه آموزش نرم‌افزار ArcGIS 9.3 (تألیف: ناهید نعمتی) MHAKBARI 1 5,731 ۱۳۹۴-۶-۱۷، ۰۴:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            دانلود نرم افزار ArcGis 10 Desktop MHAKBARI 3 7,725 ۱۳۹۴-۶-۹، ۰۵:۰۰ عصر
          آخرین ارسال: creajeciodro
            آموزش کامل نرم افزار Gis ماراویا 1 6,112 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۱۲:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: faezeh1372
            معرفی اعضای gis و چقدر gis میدونید از مبتدی تا حرفه ای alireza 0 570 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۲ عصر
            گام اول تا دهم یادگیری gis برای مبتدی ها-تهیه شده توسط سایت جی آی اس ایران شهرساز alireza 0 1,164 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۱ عصر
            ربعد از نصب با کدوم یکی کار کنیم؟arcmap و arc globeو arc catalog alireza 0 603 ۱۳۹۳-۳-۸، ۰۹:۵۰ عصر
            مکان و زمان مشخص شد>ثبت نام کلاس جی آی اس ایران شهرسازبا مدرک معتبر(جلسه اول رایگان) alireza 64 23,726 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۱۲:۳۴ صبح
            رویدادهای زمانمند (Temporal) در آرک جی ای اس (ArcGIS) srh124 0 1,339 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۹:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: srh124
            جداول اطلاعات توصیفی در آرک جی ای اس (Arc GIS) srh124 0 1,514 ۱۳۹۲-۵-۲۵، ۰۱:۳۰ عصر
          آخرین ارسال: srh124
            کلاس آموزش GIS>>>> نصب نرم افزار sas.mmt 21 9,712 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۱۱:۱۶ صبح
          آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان