[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 81 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هفته نخست مهرماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود. عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی منتشر می شود.
وی پیش از این درباره جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفته بود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

در ضمن
دانشگاه های زیر تکمیل ظرفیت بر می دارن....
1-علوم تحقیقات همدان
2-// // // // // بروجرد
3-// // // // // مرکزی
4-// // // // // یزد
5-// // // // // اهواز
6-// // // // // تبریز
7-// // // // // زنجان
این شهر هام که این زیر هست برا اولین بار میگیرن.......
8-خلخال
9-شهرکرد
10-چالوس
11-کرمان
12سواد کوه
13-جلفا
14-شیراز
15-تهران جنوب
16-هریس
17-امارات

آخرین ارسال های من :
2
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
3
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
(1390-6-29، 07:17 عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
سلام
فکر کنم هر دو تا رو میگیرن

4
یعنی چی؟ پس علوم تحقیقات تهران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    5
    سلام.
    پس چرا تهران مرکز و علوم تحقیقات تهران توی این لیست نیستند؟ یعنی ممکنه که این 2 دانشگاه اصلا تکمیل ظرفیت بر ندارند؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      6
      به نظر عجیب میرسه! هر سال هم علوم تحقیقات تهران و هم تهران مرکز تکمیل ظرفیت برمیدارن!

سپاس شده توسط: elham90
      7
      منبع این خبر کجاست؟

آخرین ارسال های من :
        8
        سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده من برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز رتبم 76 شده آخرین نفر 63شده من همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟:(

آخرین ارسال های من :
          9
          مهندسان عزیز اینجا دانشگاههایی که تو دفترچه نبودند رو ذکر کردید در حالی که دانشگاههایی که تو دفترچه بودند انها هم تکمیل خواهند گرفت

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط: archopedia
          10
          اگه ممکنه جواب منم بدین ممنون میشم
          رتبه ام 165 و رتبه آخرین نفر 69 علوم تحقیقات تهران هستم
          کجا قبول میشم ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
            موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور دانشگاه آزاد 93 گرایش طراحی شهری AliReza 726 1394-3-4، 09:38 عصر
            آخرین ارسال: شاسان
              کیمیافکر برگزار می کند:دوره فشروه 2 روزه ویژه آزمون دانشگاه آزاد 94-استاد اسماعیلی AliReza 382 1394-3-2، 11:24 عصر
            آخرین ارسال: AliReza
              اسامی قبول شدگان موسسه پردیس کیمیافکر در سال 91 تا 93 AliReza 1,123 1394-2-22، 10:58 عصر
              دانلود رایگان سوالات ارشد دانشگاه آزاد برنامه ریزی شهری 1392 AliReza 31,567 1394-1-13، 10:23 عصر
            آخرین ارسال: Sahab
              دو رتبه 1 برنامه ریزی هر دو هم برنامه ریزی دانشگاه تهران AliReza 1,506 1393-6-10، 10:14 صبح
            آخرین ارسال: NeGaRiii
              هر زمانی آنلاین شدید بروز کنید....شمارش معکوس اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 93 AliReza 1,634 1393-6-9، 12:38 عصر
            Heart مهم<< نتایج ارشد ازاد ۱۳ شهریور به بعد godonly. 821 1393-6-9، 12:30 عصر
              سطح دانشگاه های غیر انتفاعی مثل نوشهر، لاهیجان و ... برای رشته طراحی شهری چطوره ؟ shahimohamady 1,307 1393-6-9، 12:14 صبح
            آخرین ارسال: shahimohamady
              دانشجو دانشگاه تربیت مدرس کسی رو داریم؟ AliReza 606 1393-6-8، 10:18 عصر
            آخرین ارسال: f.mohammadi
              مهندس پرنبان شاکری با رتبه 1 روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران AliReza 1,742 1393-6-8، 09:49 عصر
            آخرین ارسال: parisa92
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آخرین ارسال های انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              پایان نامه ميزان تحقق يا عدم تحقق طرح تفصيلي شهر مشهد 3 ساعت پیش محمد یگانه AliReza پایان نامه با فرمت word
              خبر ویژه  کارگاه و سمینار تخصصی شهر دوستدار سالمند-مهر94 6 ساعت پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
              نمونه سوال GIS دانشگاه پیام نور نیمسال دوم 93-94با پاسخنامه دیروز venus20 venus20 نمونه سوالات پیام نور
              [همایش]  دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه دیروز amirho amirho اخبار همایش ها
              پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید دیروز amindatcom kamranl لیست پایان نامه های ایران شهرساز
              فروش ویژه  فروش پکیج پارسه و کیمیافکر برنامه ریزی شهری (در حد نو و بسیار تمی... 6-4 E.Y.I E.Y.I کتاب های برنامه ریزی شهری
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 6-4 سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
              مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری 6-4 a.gh yas.moradimehr مشاوره کنکور
              لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور 6-3 AliReza urbanDesign.h تالار گفتمان طراحی شهری
              کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 6-3 Sahab Sahab اخبار همایش ها
              اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز 6-3 AliReza AliReza دفتر مدیریت vip
              درخواست رایگان  درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه 6-3 maryam azari maryam azari تالار گفتمان طراحی شهری
              خبر ویژه  دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان... 6-3 atelieahjam سیرانا سوالات کنکور
              به جریان افتادن مجدد مسابقه ۳میلیاردی “طراحی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس... 6-2 leila leila اخبار معماری
              کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی 6-2 leila leila اخبار معماری
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
            [-]
            تبلیغات
            جستجو
            جستجوی گوگل