بالا

مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

فروش ویژه پکیج مرحله اول گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری و بانک تست(بیش از 15 هزار تست با پاسخ تشریحی) ایران شهرساز تا 7 روز به مناسبت آغاز سال تحصیلی دانشگاهها
اطلاعات بیشتر ارسال عدد 20 برای خرید بانک تست و ارسال عدد 19 برای خرید پکیج به شماره 500010001000990

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۰-۶-۲۹, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #1
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هفته نخست مهرماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود. عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی http://www.azmoon.com منتشر می شود.
وی پیش از این درباره جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفته بود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

در ضمن
دانشگاه های زیر تکمیل ظرفیت بر می دارن....
1-علوم تحقیقات همدان
2-// // // // // بروجرد
3-// // // // // مرکزی
4-// // // // // یزد
5-// // // // // اهواز
6-// // // // // تبریز
7-// // // // // زنجان
این شهر هام که این زیر هست برا اولین بار میگیرن.......
8-خلخال
9-شهرکرد
10-چالوس
11-کرمان
12سواد کوه
13-جلفا
14-شیراز
15-تهران جنوب
16-هریس
17-امارات

آخرین ارسال های من :
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، AliReza ، sh19 ، lofra ، ahmad lotfi ، saeed nasiri majd ، YouSef_YAS ، روجا ، farin00 ، mardin ، FaTyJo0oN ، elham90 ، .Utopia ، amirhosein.d
۱۳۹۰-۶-۲۹, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #2
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳۹۰-۶-۳۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #3
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
(۱۳۹۰-۶-۲۹ ۰۸:۱۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته شده توسط:  سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
سلام
فکر کنم هر دو تا رو میگیرن

۱۳۹۰-۶-۳۰, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #4
یعنی چی؟ پس علوم تحقیقات تهران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۲:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۶-۳۰ ۰۲:۵۴ عصر، توسط sad78.)
    ارسال: #5
    سلام.
    پس چرا تهران مرکز و علوم تحقیقات تهران توی این لیست نیستند؟ یعنی ممکنه که این 2 دانشگاه اصلا تکمیل ظرفیت بر ندارند؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۳:۴۶ عصر
      ارسال: #6
      به نظر عجیب میرسه! هر سال هم علوم تحقیقات تهران و هم تهران مرکز تکمیل ظرفیت برمیدارن!

سپاس شده توسط elham90
      ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۴:۳۱ عصر
      ارسال: #7
      منبع این خبر کجاست؟

آخرین ارسال های من :
        ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۴:۴۸ عصر
        ارسال: #8
        سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده من برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز رتبم 76 شده آخرین نفر 63شده من همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟:(

آخرین ارسال های من :
          ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۹:۱۲ عصر
          ارسال: #9
          مهندسان عزیز اینجا دانشگاههایی که تو دفترچه نبودند رو ذکر کردید در حالی که دانشگاههایی که تو دفترچه بودند انها هم تکمیل خواهند گرفت

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط archopedia
          ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۹:۲۷ عصر
          ارسال: #10
          اگه ممکنه جواب منم بدین ممنون میشم
          رتبه ام 165 و رتبه آخرین نفر 69 علوم تحقیقات تهران هستم
          کجا قبول میشم ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
            موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
            موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
              دو رتبه 1 برنامه ریزی هر دو هم برنامه ریزی دانشگاه تهران AliReza 8 392 ۱۳۹۳-۶-۱۰ ۱۱:۱۴ صبح
            آخرین ارسال: NeGaRiii
              هر زمانی آنلاین شدید بروز کنید....شمارش معکوس اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد 93 AliReza 9 450 ۱۳۹۳-۶-۹ ۰۱:۳۸ عصر
            آخرین ارسال: AliReza
            Heart مهم<< نتایج ارشد ازاد ۱۳ شهریور به بعد godonly. 2 228 ۱۳۹۳-۶-۹ ۰۱:۳۰ عصر
              سطح دانشگاه های غیر انتفاعی مثل نوشهر، لاهیجان و ... برای رشته طراحی شهری چطوره ؟ shahimohamady 4 214 ۱۳۹۳-۶-۹ ۰۱:۱۴ صبح
            آخرین ارسال: shahimohamady
              دانشجو دانشگاه تربیت مدرس کسی رو داریم؟ AliReza 1 77 ۱۳۹۳-۶-۸ ۱۱:۱۸ عصر
            آخرین ارسال: f.mohammadi
              مهندس پرنبان شاکری با رتبه 1 روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران AliReza 9 323 ۱۳۹۳-۶-۸ ۱۰:۴۹ عصر
            آخرین ارسال: parisa92
              لینک داغ...دانشگاه بهشتی تا نتایج نهایی مشخص نشه هیچکی رو ثبت نام نمی کنه چون.... AliReza 10 376 ۱۳۹۳-۶-۷ ۰۸:۰۷ عصر
            آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
              نتایج داوطلبین کنکور 93 به تفکیک دانشگاه AliReza 19 2,346 ۱۳۹۳-۶-۶ ۰۷:۴۹ عصر
              احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟ AliReza 3 165 ۱۳۹۳-۶-۴ ۰۴:۱۶ عصر
            آخرین ارسال: almas125
              مهم >> تکمیل ظرفیت ارشد 1393 godonly. 1 204 ۱۳۹۳-۶-۴ ۰۱:۵۲ صبح
            آخرین ارسال: almas125

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند
            2 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
            geo، ela.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

موضوع های مهم ایران شهرساز
            پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
            کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
            برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
            بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
            پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین