بالا
مهمان گرامی ، برای استفاده از امکانات سایت اقدام به عضویت کرده و یا وارد سایت شوید.

اشتراک در خبر نامه ایران شهرساز-ایمیل خود را صحیح وارد کنید-نمونه iranshahrsaz@yahoo.com سپس به روی لینک فعال سازی که برایتان ایمیل می شود کلیک کنید

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
۱۳۹۰-۶-۲۹, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #1
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هفته نخست مهرماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود. عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی http://www.azmoon.com منتشر می شود.
وی پیش از این درباره جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفته بود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

در ضمن
دانشگاه های زیر تکمیل ظرفیت بر می دارن....
1-علوم تحقیقات همدان
2-// // // // // بروجرد
3-// // // // // مرکزی
4-// // // // // یزد
5-// // // // // اهواز
6-// // // // // تبریز
7-// // // // // زنجان
این شهر هام که این زیر هست برا اولین بار میگیرن.......
8-خلخال
9-شهرکرد
10-چالوس
11-کرمان
12سواد کوه
13-جلفا
14-شیراز
15-تهران جنوب
16-هریس
17-امارات

آخرین ارسال های من :
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، AliReza ، sh19 ، lofra ، ahmad lotfi ، saeed nasiri majd ، YouSef_YAS ، روجا ، farin00 ، mardin ، FaTyJo0oN ، elham90 ، .Utopia ، amirhosein.d
۱۳۹۰-۶-۲۹, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #2
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳۹۰-۶-۳۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #3
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
(۱۳۹۰-۶-۲۹ ۰۸:۱۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته شده توسط:  سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
سلام
فکر کنم هر دو تا رو میگیرن

۱۳۹۰-۶-۳۰, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #4
یعنی چی؟ پس علوم تحقیقات تهران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۲:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۶-۳۰ ۰۲:۵۴ عصر، توسط sad78.)
    ارسال: #5
    سلام.
    پس چرا تهران مرکز و علوم تحقیقات تهران توی این لیست نیستند؟ یعنی ممکنه که این 2 دانشگاه اصلا تکمیل ظرفیت بر ندارند؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۳:۴۶ عصر
      ارسال: #6
      به نظر عجیب میرسه! هر سال هم علوم تحقیقات تهران و هم تهران مرکز تکمیل ظرفیت برمیدارن!

سپاس شده توسط elham90
      ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۴:۳۱ عصر
      ارسال: #7
      منبع این خبر کجاست؟

آخرین ارسال های من :
        ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۴:۴۸ عصر
        ارسال: #8
        سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده من برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز رتبم 76 شده آخرین نفر 63شده من همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟:(

آخرین ارسال های من :
          ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۹:۱۲ عصر
          ارسال: #9
          مهندسان عزیز اینجا دانشگاههایی که تو دفترچه نبودند رو ذکر کردید در حالی که دانشگاههایی که تو دفترچه بودند انها هم تکمیل خواهند گرفت

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط archopedia
          ۱۳۹۰-۶-۳۰, ۰۹:۲۷ عصر
          ارسال: #10
          اگه ممکنه جواب منم بدین ممنون میشم
          رتبه ام 165 و رتبه آخرین نفر 69 علوم تحقیقات تهران هستم
          کجا قبول میشم ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
            موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
            موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
              بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش طراحی شهری سال 93 دانشگاه آزاد happy.star 36 714 ۱۳۹۳-۴-۵ ۰۲:۳۸ صبح
            آخرین ارسال: happy.star
              دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور دانشگاه آزاد 93 گرایش طراحی شهری AliReza 1 107 ۱۳۹۳-۴-۴ ۰۲:۳۶ عصر
            آخرین ارسال: AliReza
              لینک داغ...سوالات و جواب مرحله دوم برنامه ریزی شهری در 16 صفحه سال 1391 دانشگاه آزاد AliReza 4 253 ۱۳۹۳-۳-۱۹ ۰۷:۰۲ عصر
              بررسی و دانلود سوالات کنکور گرایش برنامه ریزی سال 93 دانشگاه آزاد AliReza 106 1,758 ۱۳۹۳-۳-۱۳ ۰۷:۲۲ عصر
            آخرین ارسال: sara.k
              کنکور دانشگاه آزاد 93 در گرایش برنامه ریزی شهری ،اکثرا آمار سال90بوده، مث بیشترین نر AliReza 0 103 ۱۳۹۳-۳-۱۱ ۰۷:۴۵ عصر
              دانلود رایگان سوالات ارشد دانشگاه آزاد برنامه ریزی شهری 1392 AliReza 34 19,236 ۱۳۹۳-۳-۱۰ ۱۰:۳۷ صبح
              (2)بهترین فایلهای ویژه آزمون دانشگاه آزاد جمع آوری شده از ایران شهرساز AliReza 8 173 ۱۳۹۳-۳-۱۰ ۰۱:۰۸ صبح
              دانلود سوالات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 1391 ! AliReza 4 181 ۱۳۹۳-۳-۹ ۱۲:۳۹ عصر
              لینک داغ...دانلود پاسخنامه تشریحی کنکور برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 1392 AliReza 12 309 ۱۳۹۳-۳-۹ ۱۱:۲۸ صبح
            آخرین ارسال: ehsan7550
              لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود. AliReza 14 544 ۱۳۹۳-۳-۷ ۱۲:۵۷ عصر
            آخرین ارسال: targol.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب قالب:

نقدهای کتب شهرسازی ایران شهرساز:
            1-نقد حمل و نقل شهری - کتاب سبز شهرداری
            2-نقد کتاب از شار تا شهر

میزگردهای ایران شهرساز:
            1-نظام ایجاد معبر و ترافیک
            2-ژئومرفولوژی و شهر
            3-مکان یابی کسب و کار
            4-شهر پایدار
            5-خط قرمز شهرسازی چیه؟
            6-سرزندگی یا دنجی؟
            7-کمبود پارکینگ در مشهد راه حلی دارد؟
            8-قرار دادن فلکه در ورودی شهر کار علمی ومنطقیه؟
            9-گردشگری شهری
            10-مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟
            11-احیا یا نوسازی بافت قدیمی؟
            12-الگوی اشغال زمین
            13-مدل توسعه افقی ابر پهن شهر
            14-انتخاب متریال مناسب پیاده راه
            15-توسعه عمودی یا افقی ؟

موضوع های مهم ایران شهرساز
            پکیج ویژه مرحله دوم برنامه ریزی شهری پکیج ویژه مرحله دوم طراحی شهری از امروز تا کنکور 94 !!! معرفی منابع
            کنکوری های 94 بیان اینجا!!! برنامه پیشنهادی برای کنکور 94 مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94
            برنامه 20 هفته طراحی شهری 94 سایت تخصصی جی آی اس برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز
            بت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین میزگردهای شهرسازی بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز
            پارسی ساز : مای بی بی ایران - تبدیل و طراحی قالب : ملت دیزاین