امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
(۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۸:۲۷ عصر)katii نوشته است: اگه ممکنه جواب منم بدین ممنون میشم
رتبه ام 165 و رتبه آخرین نفر 69 علوم تحقیقات تهران هستم
کجا قبول میشم ؟؟؟؟

احتمالا شما قبول میشید تا هفته دبگه هم صبر کنید

آخرین ارسال های من :
بچه ها جواب منو بدین:((((((((((((((((((((((همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تهران مرکز شهرستانم میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۰-۶-۳۰، ۱۱:۵۰ عصر)ayda نوشته است: بچه ها جواب منو بدین:((((((((((((((((((((((همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تهران مرکز شهرستانم میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگه اختلافتون با اخرین فرد قبولی کمه احتمال زیاد همونچا قبول میشید این همه منتظز شدید چند روز دیگه هم صبر کنید.

رتبم 76 شده تهرن مرکز نفر آخر 63بوده.میترسم شهرستان بندازه:(((((((((

(۱۳۹۰-۶-۳۱، ۱۰:۲۸ صبح)ayda نوشته است: رتبم 76 شده تهرن مرکز نفر آخر 63بوده.میترسم شهرستان بندازه:(((((((((
    نه خیالت راحت باشه همون تهران قبول میشی
    این چند روز باقیمانده تا نتایج تکمیل ظرفیت بهتره به همین تاپیک سر بزنید تا با هم گذر این چند روز رو هم راحت تر کنیم :)

من وقتی به این سایت میام خیلی آروم تر میشم ،مرسی که جواب میدین :)

سپاس شده توسط lofra ، saeed nasiri majd
    با رتبه 165 علوم تحقیقات تهران 100% میوفتم شهرستان دیگه؟؟

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۰-۶-۳۱، ۰۸:۲۱ عصر)katii نوشته است: با رتبه 165 علوم تحقیقات تهران 100% میوفتم شهرستان دیگه؟؟

مهندس نمیشه 100% گفت میوفتید شهرستان همه چی به ظرفیت ها بستگی داره شاید اره شایدم نه ترازتون چقده؟

اگه تکمیل تهران مرکز طراحی شهری قبول بشیم یا هر جا دیگه می تونیم ترم بهمن ثبت نام کنیم ؟
      تو فارغ التحصیلی به مشکل خوردم !!!!!

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۰-۷-۱، ۱۲:۲۲ صبح)hamid.shabanzadeh نوشته است: اگه تکمیل تهران مرکز طراحی شهری قبول بشیم یا هر جا دیگه می تونیم ترم بهمن ثبت نام کنیم ؟
        تو فارغ التحصیلی به مشکل خوردم !!!!!
        بله میشه به واحدی که در تکمیل قبول شدید مراجعه میکنید و ذخیره میکنید

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,943 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,019 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 954 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: marzieh gh
          مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,490 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
          از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 873 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
          مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,635 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
          كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,478 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: yalda118
          مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,042 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
          رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
        آخرین ارسال: meisam1360
          پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,300 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان