امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
(۱۳۹۰-۶-۲۹، ۰۷:۱۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
سلام
فکر کنم هر دو تا رو میگیرن

آخرین ارسال های من :

پیام‌های داخل این موضوع
RE: جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد - توسط sibel - ۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۹:۵۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,605 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,033 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 968 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,502 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 879 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,668 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,494 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,049 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,694 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,312 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان