امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد و اسامی دانشگاهایی که تکمیل ظرفیت می گیرد
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هفته نخست مهرماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود. عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com منتشر می شود.
وی پیش از این درباره جزئیات تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفته بود: تمام واحدهای دانشگاه آزاد در حال ارسال تقاضای خود برای تکمیل ظرفیت به مرکز آزمون هستند و چون هنوز ظرفیت دقیق نهایی نشده است، باید گفت این مرحله از پذیرش در دست بررسی است.
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره احتمال افزایش یا کاهش پذیرش در مرحله اعلام تکمیل ظرفیت، تاکید کرد: با توجه به درخواست واحدها که هنوز در حال ارسال است، نمی توان درباره افزایش یا کاهش پذیرش داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اظهار نظر کرد.

به گزارش مهر، در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 دانشگاه آزاد، 34 هزار نفر در یک هزار و 651 کد رشته محل پذیرفته شدند که از این تعداد 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد زن هستند و حدود 3 هزار نفر هم در بخش بدون آزمون پذیرفته شده اند.

در ضمن
دانشگاه های زیر تکمیل ظرفیت بر می دارن....
1-علوم تحقیقات همدان
2-// // // // // بروجرد
3-// // // // // مرکزی
4-// // // // // یزد
5-// // // // // اهواز
6-// // // // // تبریز
7-// // // // // زنجان
این شهر هام که این زیر هست برا اولین بار میگیرن.......
8-خلخال
9-شهرکرد
10-چالوس
11-کرمان
12سواد کوه
13-جلفا
14-شیراز
15-تهران جنوب
16-هریس
17-امارات

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، sh19 ، lofra ، ahmad lotfi ، saeed nasiri majd ، YouSef_YAS ، روجا ، farin00 ، mardin ، FaTyJo0oN ، elham90 ، .Utopia ، amirhosein.d
سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
(۱۳۹۰-۶-۲۹، ۰۷:۱۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام مهندس ممنون از اطلاع رسونیتون
مهندس این واحد ها شهرسازی و معماری بر میدارن؟
سلام
فکر کنم هر دو تا رو میگیرن

یعنی چی؟ پس علوم تحقیقات تهران چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    سلام.
    پس چرا تهران مرکز و علوم تحقیقات تهران توی این لیست نیستند؟ یعنی ممکنه که این 2 دانشگاه اصلا تکمیل ظرفیت بر ندارند؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      به نظر عجیب میرسه! هر سال هم علوم تحقیقات تهران و هم تهران مرکز تکمیل ظرفیت برمیدارن!

سپاس شده توسط elham90
      منبع این خبر کجاست؟

آخرین ارسال های من :
        سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده من برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز رتبم 76 شده آخرین نفر 63شده من همون تهران مرکز قبول میشم؟؟؟؟:(

آخرین ارسال های من :
          مهندسان عزیز اینجا دانشگاههایی که تو دفترچه نبودند رو ذکر کردید در حالی که دانشگاههایی که تو دفترچه بودند انها هم تکمیل خواهند گرفت

آخرین ارسال های من :
           سپاس شده توسط archopedia
          اگه ممکنه جواب منم بدین ممنون میشم
          رتبه ام 165 و رتبه آخرین نفر 69 علوم تحقیقات تهران هستم
          کجا قبول میشم ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
            آخرین ارسال: nassi
              اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
            آخرین ارسال: alireza
              طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: marzieh gh
              مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
              از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
              مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,628 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
              كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,474 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
            آخرین ارسال: yalda118
              مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
              رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
            آخرین ارسال: meisam1360
              پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,295 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
            آخرین ارسال: meisam1360

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان