[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89

.pdf   Tarahi-Q-4.pdf (اندازه: 295.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 550)
.pdf   Tarahi-A-4.pdf (اندازه: 212.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 436)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: mahzad ، shahryar ، maj5 ، draft ، asma ، ایلیا ، AliReza ، isatis92 ، omido ، sh eng88 ، dadashnejad ، ONE ، atelieahjam
2
RE: دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
سلام.تشکر زیاد.میشه ادامشو قرار بدین؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
(1390-6-30، 08:44 صبح)elham90 نوشته است: دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
سلام
تشکر فراوان.اگر امکان داره بقیه آزمون ها رو هم در سایت قرار بدید.:D
ممنون

آخرین ارسال های من :
    4
    (1390-6-30، 08:44 صبح)elham90 نوشته است: دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
    مگه ارزش این سوال ها بیشتر به این نیست که هر کی خودشو با بقیه رقبا بسنجه؟
    خب اونوقت فکر می کنین تنهایی استفاده کردن از اونها فایده داره؟
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    5
    نمونه سواله دوست عزیز...ک شما با سوالات مختلف آشنا بشید حتما ک نباید با بقیه مقایسه بشید..

سپاس شده توسط: ایلیا
    6
    (1390-8-20، 11:27 صبح)elham90 نوشته است: نمونه سواله دوست عزیز...ک شما با سوالات مختلف آشنا بشید حتما ک نباید با بقیه مقایسه بشید..
    منطقیه

7
    با تشكر كه نمونه سوالات را گزاشتين

آخرین ارسال های من :
      8
      واقعا متشکرم ،سوران منصورنیا

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 888 1394-6-3، 09:37 صبح
        آخرین ارسال: سیرانا
          غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 476 1394-3-9، 06:55 عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 518 1394-3-8، 09:48 عصر
        آخرین ارسال: Atled13
          34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 AliReza 19,170 1394-3-7، 10:45 صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 AliReza 5,812 1394-2-30، 11:23 عصر
        آخرین ارسال: ملیحه م
          دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک AliReza 21,497 1393-11-28، 04:31 عصر
        آخرین ارسال: pnumusic15
          دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 498 1393-11-26، 09:16 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 667 1393-11-26، 08:42 عصر
          دانلود دفترچه سوالات كنكور ارشد مهندسی عمران سراسری 94 MHAKBARI 566 1393-11-18، 05:32 عصر
          دانلود دفترچه سوالات كنكور ارشد هنرهای ساخت و معماری سراسری 94 MHAKBARI 661 1393-11-18، 04:59 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آخرین ارسال های انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور ب... 52 دقیقه‌ی پیش AliReza سمانه کاشی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 57 دقیقه‌ی پیش سمانه کاشی yas.moradimehr مشاوره کنکور
          درخواست دانلود مقاله 1 ساعت پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت springer
          کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 1 ساعت پیش Sahab Sahab اخبار همایش ها
          با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول ن... 2 ساعت پیش AliReza adele.kb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست دانلود مقاله 2 ساعت پیش moni_utopia moni_utopia دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
          کنکور امسال واقعا بی انصافی بود!! 5 ساعت پیش rbaran faeze92 تالار گفتمان طراحی شهری
          بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی 7 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
          کنفرانس توسعه پایدار در علوم جغرافیا و برنامه ریزی، معماری و شهرسازی 7 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
          نمایشگاه تخصصی – بین المللی صنعت ساختمان و صنایع وابسته استان البرز 8 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
          همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی 8 ساعت پیش leila leila اخبار معماری
          7 عدد خوش شانسی است؟با این اتفاق عجیب و تاریخی بیشتر آشنا شوید! دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... دیروز AliReza E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت ن... دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه با رتبه 7 مرحله دوم کنکور 94 مهندس جمشیدی مشاور برتر ایران شهرساز دیروز AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
        [-]
        تبلیغات
        جستجو
        جستجوی گوگل