امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Tarahi-Q-4.pdf (اندازه: 295.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 582)
.pdf   Tarahi-A-4.pdf (اندازه: 212.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 449)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad ، shahryar ، maj5 ، draft ، asma ، ایلیا ، alireza ، isatis92 ، omido ، sh eng88 ، dadashnejad ، Brightness ، atelieahjam
سلام.تشکر زیاد.میشه ادامشو قرار بدین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۸:۴۴ صبح)elham90 نوشته است: دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
سلام
تشکر فراوان.اگر امکان داره بقیه آزمون ها رو هم در سایت قرار بدید.:D
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۸:۴۴ صبح)elham90 نوشته است: دانلودسوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان 15 مهر89
    مگه ارزش این سوال ها بیشتر به این نیست که هر کی خودشو با بقیه رقبا بسنجه؟
    خب اونوقت فکر می کنین تنهایی استفاده کردن از اونها فایده داره؟
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    نمونه سواله دوست عزیز...ک شما با سوالات مختلف آشنا بشید حتما ک نباید با بقیه مقایسه بشید..

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۸-۲۰، ۱۱:۲۷ صبح)elham90 نوشته است: نمونه سواله دوست عزیز...ک شما با سوالات مختلف آشنا بشید حتما ک نباید با بقیه مقایسه بشید..
    منطقیه

پاسخ
    با تشكر كه نمونه سوالات را گزاشتين

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      واقعا متشکرم ،سوران منصورنیا

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,676 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: avina7707
          دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,288 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: avina7707
          دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 645 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
        آخرین ارسال: shahrokhp
          غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,257 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: Djreza70
          دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,465 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: shahrsazmg
          خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,060 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: سیرانا
          سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,334 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
        آخرین ارسال: Atled13
          داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,091 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: ملیحه م
          دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,061 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          دانلود دفترچه سوالات و کلید كنكور ارشد مجموعه معماری سراسری 94 MHAKBARI 1 1,957 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۸:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان