امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید
انتخاب یک رشته فقط با در نظر گرفتن سود اقتصادیش اصلا درست نیست.البته منکر این نمیشم که این مورد همیشه برای انتخاب در نظر همه هست.شما باید علاقه و توانایی خودتونو در نظر بگیرید و بسنجید.اگه به یک رشته و کار علاقمند باشید و البته توانا مطمئنا میتونید ازشم پول در بیارید.ولی اول علاقه
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، shahryar
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۱:۳۲ عصر)ATUSA نوشته است: انتخاب یک رشته فقط با در نظر گرفتن سود اقتصادیش اصلا درست نیست.البته منکر این نمیشم که این مورد همیشه برای انتخاب در نظر همه هست.شما باید علاقه و توانایی خودتونو در نظر بگیرید و بسنجید.اگه به یک رشته و کار علاقمند باشید و البته توانا مطمئنا میتونید ازشم پول در بیارید.ولی اول علاقه
کلا هر کی کاریو درست انجام بده خیلی چیزای دیگه هم باهاش میاد
کاریم که آدم دوستش داشته باشه رو خب خوب انجام میده دیگه
دیگه هم بحثی نمی مونه دیگه!
دیگه دیگه !!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Vasta ، shahryar
تشکر فراوان از استقبال دوستان منتظر بچه های دیگه هم برای نظر خواهی هستیم نظرات شما می تونه به رشته انتنخابی کمک شایانی کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۹:۱۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: تشکر فراوان از استقبال دوستان منتظر بچه های دیگه هم برای نظر خواهی هستیم نظرات شما می تونه به رشته انتنخابی کمک شایانی کنه
به نظرم مهمترین کاری که هر کسی تو زندگیش می تونه بکنه اینه که بدونه چی می خواد! و چیو دوست داره
نمونش خیلی از بچه هایی که با مدرک کارشناسی یه رشته میرن کنکور رشته دیگه ای رو میدن که هیچ ربطی بهش نداره! تازه اینا خیلی هم هنرمندن هم بااراده که بالاخره تصمیم گرفتن به اون چیزی که دوست دارند دست پیدا کنن
اما بعضیا مثل من حوصلشو ندارن ( اسما حوصله است، رسما تنبلیه!!) خب کی از شهرسازی بلند میشه بره باستان شناسی ؟؟ :huh:
ولی خب اگه کسی بتونه بفهمه که چی دوست داره و اون رو انتخاب بکنه برده، هیچ کسی هم تو دنیا نمی تونه جلوی موفقیتشو بگیره (اگه خدا بخواد!!! )

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۹:۱۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: تشکر فراوان از استقبال دوستان منتظر بچه های دیگه هم برای نظر خواهی هستیم نظرات شما می تونه به رشته انتنخابی کمک شایانی کنه

سلام مهندس
چی عجب اومدین و به ما یه سری زدین
.....
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۹:۲۶ عصر)javad4050 نوشته است: [quote='s1s2s3' pid='10804' dateline='1322156678']
تشکر فراوان از استقبال دوستان منتظر بچه های دیگه هم برای نظر خواهی هستیم نظرات شما می تونه به رشته انتنخابی کمک شایانی کنه

سلام مهندس
چی عجب اومدین و به ما یه سری زدین
.....
[/q
سلام مهندس ما که همیشه هستیم شما کم پیدا هستید منتظر اخرین اخبار از زبان شما و نظر خواهی شما و بچه های دیگه هستیم
کسانی که نظر می دن توجه کنند ما فرض را بر این می گیریم که رشته شهرسازی مورد علاقه فرد هست و میزان علاقه در طراحی شهری و برنامه ریزی برای فرد به یک اندازه باشه حالا با توجه به علاقه فرد به دورشته کدوم یکیشون بهترین کارایی را در اینده دارن منظور ما از این تاپیک اینه مگرنه ماهم می دونیم هر چی علاقه داشته باشی باید بری اون را بخونی
خواهشا دوستان اگه امکان داره می تونند دوباره با توجه به این توضیحات نظر جیدی ارایه کنند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۹-۳، ۱۱:۰۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: کسانی که نظر می دن توجه کنند ما فرض را بر این می گیریم که رشته شهرسازی مورد علاقه فرد هست و میزان علاقه در طراحی شهری و برنامه ریزی برای فرد به یک اندازه باشه حالا با توجه به علاقه فرد به دورشته کدوم یکیشون بهترین کارایی را در اینده دارن منظور ما از این تاپیک اینه مگرنه ماهم می دونیم هر چی علاقه داشته باشی باید بری اون را بخونی
خواهشا دوستان اگه امکان داره می تونند دوباره با توجه به این توضیحات نظر جیدی ارایه کنند
من یک بار دیگه توضیح مختصری بدم
منظور علاقه صرف نبود فرضا اگر به یک دانشجوی رشته شهرسازی ترم 7 بگید به رشته ای که توشی علاقه داری می گه آره یعنی اکثرا می گن آره چون با توجه به تنوعی که داره خیلی از سلایق رو راضی می کنه اما اگه به همون فرد در سال دوم دبیرستان بگی دوست داری چی کار بشی چقدر احتمال می دید بازهم همین جواب رو تکرار کنه؟
مطلب دیگه اونه که من فکر می کنم تنوع کیفی کار بچه های طراحی شهری خیلی بهتر از برنامه ریزی باشه ( خودم دارم برناهم ریزی می خونم ها! ) کلا با روحیات لطیف! بیشتر سازگاری داره

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar
فکر کنم طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    به نظر من بیشتر باید ببینی که جنبه های هنریت بیشتر فعاله یاجنبه های محسباتیت
    اگه اهل هنر باشی و مخصوصا به طراحی و نقاشی علاقه مند باشی، طراحی بهتره ولی اگه به ریاضی و محاسبه و کارای فنی بیشتر علاقه داری، توی برنامه ریزی موفق تر خواهی بود
    اگه صرف نظر از علاقه هم بخوای بدونی، به نظر من، "فعلا" برنامه ریزی توی "ایران" بیشتر بازار کار داره. چون تو ایران هنوز این فرهنگ خوب جا نیفتاده که به کیفیت محیطی اهمیت بدن و انتظارات مردم از یه شهر خوب خیلی زیاد هم که باشه در حد رفع ترافیک و موضوعات محاسباتی مثل این هست. و به عنوان مثال، تو ایران کسی به توالی بصری، پاسخدهی فضاهای شهری، حس تعلق و ... در امر طراحی شهری دقت نمیکنه و بهتره بگم که اصلا کس نیدونه اینا چی هستن
    بنا بر این بازار طراحی شهری "فعلا" مثل برنامه ریزی خوب نیست

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط elham90 ، somita
      بازار كار طراحي شهري قطعا بخاطر اينكه تازه راشو باز كرده وهنوز بازاركارش نسبت به برنامه ريزي اشباع نيس عاليه وبهتره
      آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,233 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,154 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,583 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,560 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 959 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان