ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لحظه شماری تا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 90
طبق گفته های مرکز ازمون باید جواب تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد از فردا تا سه شنبه 3 تا 5 مهر اعلام بشه میدونم خیلی از شماها منتظر هستید به خاطر همین این تاپیک رو نوشتم که تا اعلام نهایی همراه هم باشید :shy:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: sad78
2
RE: لحظه شماری تا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 90
خدا کنه فردا بدن
خیلی استرس دارم

آخرین ارسال های من :
    3
    امیدوارم به این زودیا بیاد

آخرین ارسال های من :
    4
    خدا کنه منظورشون از (1شنبه تا سه شنبه) سه شنبه آخر وقت نباشه... من که خیلی نگرانم .خدا کنه همون تهران قبول بشم

آخرین ارسال های من :
      5
      سلام هیچ خبری تو سایت آزمون هم نزده:s
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      6
      اره هیچ اطلاعیه ای هم نزدن که این همه رو از نگرانی در بیارن:exclamation:

7
      سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
      استرس دارممممم:s

آخرین ارسال های من :
        8
        (1390-7-3، 07:36 عصر)sahel1 نوشته است:  سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
        استرس دارممممم:s

شما تکمیل ظرفیت همون علوم تحقیقات قبولید نگران نباشید

9
        baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

آخرین ارسال های من :
          10
          (1390-7-3، 09:36 عصر)architect17 نوشته است:  baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

اره مهندس یه تاریخ معین نمیکنند که ادم بگه اون روز دیگه میاد هر روز یه چیزی میگن الانم که اطلاعیه ایم نزدن حتی:exclamation:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 490 1396-4-28، 02:40 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 431 1396-4-24، 02:56 عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 432 1396-4-21، 07:00 عصر
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 739 1396-3-17، 10:44 عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 592 1396-3-17، 09:12 عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 885 1396-2-13، 04:39 عصر
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 401 1396-1-30، 05:37 عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 482 1396-1-27، 11:21 عصر
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 661 1395-9-18، 02:43 صبح
            خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 731 1395-9-12، 02:46 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
            دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
            فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
            [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
            غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
            پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل