ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لحظه شماری تا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 90
طبق گفته های مرکز ازمون باید جواب تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد از فردا تا سه شنبه 3 تا 5 مهر اعلام بشه میدونم خیلی از شماها منتظر هستید به خاطر همین این تاپیک رو نوشتم که تا اعلام نهایی همراه هم باشید :shy:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: sad78
2
RE: لحظه شماری تا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 90
خدا کنه فردا بدن
خیلی استرس دارم

آخرین ارسال های من :
    3
    امیدوارم به این زودیا بیاد

آخرین ارسال های من :
    4
    خدا کنه منظورشون از (1شنبه تا سه شنبه) سه شنبه آخر وقت نباشه... من که خیلی نگرانم .خدا کنه همون تهران قبول بشم

آخرین ارسال های من :
      5
      سلام هیچ خبری تو سایت آزمون هم نزده:s
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      6
      اره هیچ اطلاعیه ای هم نزدن که این همه رو از نگرانی در بیارن:exclamation:

7
      سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
      استرس دارممممم:s

آخرین ارسال های من :
        8
        (1390-7-3، 07:36 عصر)sahel1 نوشته است:  سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
        استرس دارممممم:s

شما تکمیل ظرفیت همون علوم تحقیقات قبولید نگران نباشید

9
        baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

آخرین ارسال های من :
          10
          (1390-7-3، 09:36 عصر)architect17 نوشته است:  baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

اره مهندس یه تاریخ معین نمیکنند که ادم بگه اون روز دیگه میاد هر روز یه چیزی میگن الانم که اطلاعیه ایم نزدن حتی:exclamation:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 67 1395-9-18، 02:43 صبح
          آخرین ارسال: AliReza
            خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 122 1395-9-12، 02:46 عصر
            جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,233 1395-6-10، 02:55 صبح
          آخرین ارسال: mahbub1993
            زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 AliReza 175 1395-6-7، 02:13 عصر
            شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 675 1395-4-16، 03:10 صبح
            شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 516 1395-4-16، 03:09 صبح
            شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 525 1395-4-16، 03:08 صبح
            طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 306 1395-4-9، 11:25 عصر
          آخرین ارسال: marzieh gh
            مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 571 1395-4-6، 02:28 صبح
            اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 AliReza 251 1395-4-5، 02:39 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          [-]
          جستجو
          جستجوی گوگل