امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه شماری تا نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 90
طبق گفته های مرکز ازمون باید جواب تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد از فردا تا سه شنبه 3 تا 5 مهر اعلام بشه میدونم خیلی از شماها منتظر هستید به خاطر همین این تاپیک رو نوشتم که تا اعلام نهایی همراه هم باشید :shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sad78
خدا کنه فردا بدن
خیلی استرس دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    امیدوارم به این زودیا بیاد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خدا کنه منظورشون از (1شنبه تا سه شنبه) سه شنبه آخر وقت نباشه... من که خیلی نگرانم .خدا کنه همون تهران قبول بشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام هیچ خبری تو سایت آزمون هم نزده:s
      آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
      پاسخ
      اره هیچ اطلاعیه ای هم نزدن که این همه رو از نگرانی در بیارن:exclamation:

پاسخ
      سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
      استرس دارممممم:s

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۷-۳، ۰۷:۳۶ عصر)sahel1 نوشته است: سلام .بچه ها من برنامه ریزی منطقه ای علوم تحقیقات رتبه 75شدم به نظرتون قبول میشم ؟علوم تحقیقات تهران؟یا نه شهرستان باید برم ؟
        استرس دارممممم:s

شما تکمیل ظرفیت همون علوم تحقیقات قبولید نگران نباشید

پاسخ
        baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۰-۷-۳، ۰۹:۳۶ عصر)architect17 نوشته است: baba koshtan maro.....1mahe 2rost nakhabidam:s:@:@:@:@daran chekar mikonan ye khabariham nemidan:huh::angel:

اره مهندس یه تاریخ معین نمیکنند که ادم بگه اون روز دیگه میاد هر روز یه چیزی میگن الانم که اطلاعیه ایم نزدن حتی:exclamation:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,493 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,944 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,541 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,062 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 964 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,084 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
            راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 741 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
            سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 971 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
            دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,061 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان