ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Question  سوالی در مورد رنگ کاربری ها؟؟

رنگ کاربری ها از کتاب خلاصه نکات کلیدی ارشد (مهشید قربانیان و امیر شکیبا منش) گرفته شده

نوع کاربری رنگ کاربری

مسکونی : زرد و قهوه ای
تجاری : قرمز و صورتی
آموزشی : آبی
آموزش عالی و حرفه ای : سورمه ای
صنعتی و کارگاه ها : بنفش
اداری : خاکستری
نظامی : خاکستری راه راه
فضای سبز : سبز
فرهنگی مذهبی : رنگ فیروزه ای
کاربری بهداشتی درمانی : صورتی
تاسیسات و تجهیزات شهری: راه راه قهوه ای و سیاه
حمل و نقل انبارها : راه راه خاکستری بنفش تیره یا روشن

1. رنگ کاربری بهداشتی و درمانی پردازش (شهرام جنگجو) سفید ذکر شده است. کدومش درسته؟
2. رنگ کاربری مذهبی فرهنگی در پردازش و نکات کنکوری (علی یالپانیان) سبز تیره یا مشکی ذکر شده است؟ کدومش درسته؟
3. رنگ کاربری آموزش عالی در پردازش و نکات کنکوری آبی ذکر شده است؟ کدومش درسته؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH
2
RE: سوالی در مورد رنگ کاربری ها؟؟
1 و 2 درسته 3 سرمه ای میباشد

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN
3
RE: سوالی در مورد رنگ کاربری ها؟؟
تا جایی که من میدونم رنگ این سه مورد همونیه که در بالای ارسالت خودت نوشتی
اونا درسته
1-صورتی (تمایزش با توریستی و جهانگردی میتواند علامت هلال احمر باشد یا راه راه بودن توریستی)
2-فیروزه ای
3- سورمه ای
استاد ما با بررسی چندین کتاب به این نتایج رسیده بود
من تمامی رنگهای کاربری ها رو در جزوه مبانی نظری برنامه ریزی که در سایت هست نوشتم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 512 1395-4-9، 09:10 عصر
آخرین ارسال: alireza
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 868 1395-4-6، 02:28 صبح
  الان وقتشه ...تشکر از مهندس تیلور(نام کاربری)بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 712 1394-2-22، 08:48 عصر
  کمک فوری در مورد نوپیاده گرایی و دهکده های پیاده amir223 485 1393-9-8، 08:24 عصر
آخرین ارسال: amir223
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 1,255 1393-8-20، 10:43 صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست رایگان رخواست مطلب در مورد مبانی نظری محور تجارت جهانی imanataei 1,551 1393-7-5، 06:32 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
Star کمک فوری در مورد منابع درس آمار xperiax1 622 1393-4-24، 06:32 عصر
آخرین ارسال: xperiax1
  موضوعای زیادی رو بررسی کردم ولی این مورد تکراری رو نه..حتی فکرشم نمی کردم تکراری بیاد alireza 1,319 1393-4-1، 10:22 عصر
آخرین ارسال: تیلور
  منابع مهمی که در کنکور 91 برنامه ریزی مورد توجه بوده اند. zolatan 2,286 1391-8-23، 08:04 عصر
آخرین ارسال: zolatan
  سوالاتی در مورد رشته شهرسازی tariran 3,862 1391-7-17، 04:57 عصر
آخرین ارسال: radan
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
  100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
  درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل