ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Question  خلاصه نکات کنکور
با سلام
دوستان عزیز می خواستم ببینم کتابای برنامه ریزی شهری و خلاصه نکات سپاهان ارشد چطورن؟
کسی این کتابا رو مطالعه کرده؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
2
RE: خلاصه نکات کنکور
hich kodom az in kholase nokat khob nistan be jaye on age chand ta ketab begirid va bekhonid kheili behtare mesle ketabe zabane hoseyne farhadi ke ba khondane khobe on mitonid haddaghal 5o darsade zabane konkor ro bezanid.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط: elham90
3
دوست عزیز توصیه های که می خوام بهتون بکنم کتاب سپاهان خوبه اگه بتونی بخونی ولی در کنار این کتاب سعی کن برای هر مبحث یک کتاب مهم را بخونی مثل برای تاریخ که سپاهان را می خونی کنارش کتاب از شار تا شر را هم بخون وتست حتما کار کن چون اگه تمام منابع را هم بخونی و تست وخلاصه کار نکنی باور کن نمی تونی هیچی بزنی تاب خوندن زمانی بیشتر معنا پیدا می کنه که امتحان تشریحی باشه ولی تست یک چیز دیگه است

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH
4
سلام به نظر من که عالیه.من تحلیل فضاشو خوندم. حالام تصمیم گرفتم بقیشو بگیرم.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 151 1396-8-18، 09:13 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 922 1396-3-17، 10:44 عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 719 1396-3-17، 09:12 عصر
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 875 1395-9-12، 02:46 عصر
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 1,003 1395-8-15، 12:43 صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 764 1395-8-3، 03:31 صبح
      خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 535 1395-8-3، 03:30 صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 1,089 1395-5-8، 03:34 عصر
      20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 1,071 1395-3-30، 04:17 صبح
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 817 1395-3-27، 07:45 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری دیروز mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
      یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
      مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
      آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
      خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
      غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل