امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه هاي پيشنهادي براي ارشد معماري-معماري
سلام...
دوستان اگه جزوه هاي ضروري براي ارشد معماري-معماري رو ميشناسين معرفي كنين و اگه اين جزوه هارو دارين براي دانلود اينجا بزارين...ممنون
اگه كسي جزوه نور دکتر قیابکلو رو داره براي دانلود اينجا بزاره..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، mary_architect
(۱۳۹۰-۷-۹، ۰۲:۲۳ عصر)afsanehh نوشته است: سلام...
دوستان اگه جزوه هاي ضروري براي ارشد معماري-معماري رو ميشناسين معرفي كنين و اگه اين جزوه هارو دارين براي دانلود اينجا بزارين...ممنون
اگه كسي جزوه نور دکتر قیابکلو رو داره براي دانلود اينجا بزاره..
اگه کسی نذاشته چنروز دیگه برات بذارم هنوز احتیاج داری؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
کلیت منابع به طور کلی بر این قرار هست 504 لغت تافل فرهنگ تصویری کینگ جزوات کنکوری زبان سبک شناسی و معماری ایران و معماری اسلامی از استاد پیرنیا و تدوین غلامحسین معماریان مبانی نظری معماری از غلامحسین معماریان مبانی معماری معاصر غرب از وحید قبادیاَن معماری جهان زارعی
در
ک رفتار سازه و سازه
در
معماری و سازه های نوین از گلابچی مصالح ساختمانی و عنناصر و جزعیات از کزازی جزوات تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و برق زیبایی شناسی
در
معماری از گروتر فیزیک ساختمان از قیابک لو ابنیه سنتی ایران از قبادیان اقلیم
در
معماری از کسمایی و به عنوان منابع غیر مستقیم ولی مهم و تکمیلی تاریخ معماری غرب از بانی مسعود اقلیم
در
معماری از قبادیان فضا زمان معماری از گیدئون تاریخ معماری م
در
ن از بنه ولو کتب دکتر سلطان زاده جزوات سروش نیا موفق باشید.....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ven000s_68 ، dely_sh ، arshadememari

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,351 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: soheylnn
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,626 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94 MHAKBARI 3 7,074 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۰۱:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: marzirjb
      راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,928 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: geo
      لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید goli۶٢ 0 2,465 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: goli۶٢
      اینم موضوع اسکیس ارشد 90 {عکس اسکیس و کارنامه چند نفر} sibel 6 51,558 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۳:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برنامه درسی کارشناسی ارشد مرمت m.marziye 0 2,302 ۱۳۹۲-۶-۲۹، ۱۰:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      نظر خواهی بچه ها ادامه معماری بهتره یا برنامه ریزی شهری برای ارشد s1s2s3 16 16,565 ۱۳۹۲-۳-۲۹، ۰۲:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: azi_sy
      سوالات کنکور کارشناسی ارشد تکنولوژی معماری / 84 - 89 ehsan_de 1 5,780 ۱۳۹۱-۱۰-۱۹، ۰۷:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: sallarmelli
      طراحی داخلی از طریق ارشد یا موسسات؟ sarshar 2 3,690 ۱۳۹۱-۸-۷، ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان