ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بچه های طراحی شهری تکمیل ظرفیت ازاد خواهشا کارنامه را بزارید اینجا
خواهشا کارنامه هاتون را اینجا قرار بدید

آخرین ارسال های من :
2
RE: بچه های طراحی شهری تکمیل ظرفیت ازاد خواهشا کارنامه را بزارید اینجا
رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: elham90
    3
    مگه چند نفر تکمیل ظرفیت میگیره؟میشه بچه های زنجان و مشهد تراز اخرین فرد قبولی بذارن؟ممنون

آخرین ارسال های من :
      4
      سلام دوستان
      من طراحی شهری شرکت کردم اولویت اولم مشهد با رتبه 179 و نمره کل 5354 مجاز شدم!
      آخرین نفر قبول شده رتبه 331 و نمره کل 4929 است!

آخرین ارسال های من :
      5
      (1391-6-21، 08:37 صبح)jvdarch نوشته است:  رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟

مهندس اگه طراحی بودین اخرین نفر قبولی تو علوم تحقیقات 148 بود رتبش بعید میدونم قبول شید چون فاصلتون خیلی زیاده 2

آخرین ارسال های من :
      6
      (1391-6-21، 08:37 صبح)jvdarch نوشته است:  رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟
      دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
      اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
      موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
       سپاس شده توسط: BlueBoyZone
      7
      (1392-6-14، 01:19 عصر)mary.m نوشته است:  
      دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
      اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
      موفق باشید

دوست گرامی سلام
      آزاد و دولتی چه فرقی میکنه؟ مگه غیر اینه که همه استاد هاچه ازاد و چه دولتی، به جز کتاب ها و مقاله ها چیز دیگه ای برای گفتن ندارن؟!
      به نظر من تلاش خودمونه که شاید ما رو به یه جائی برسونه.
      موفق باشید

آخرین ارسال های من :
        8
        من رتبه م 224 شده ...انتخاب اول همدتن مجاز شدم...میتونم امیدوار باشم؟

آخرین ارسال های من :
          9
          قزوين مجاز شدم بارتبه 415 قبول ميشم؟

آخرین ارسال های من :
            10
            26بچه های همدان کسی اینجا نیست؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
            موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
              دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 36 دیروز، 09:28 عصر
            آخرین ارسال: alireza
              کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 12,458 1396-1-27، 06:33 عصر
              20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 751 1396-1-23، 04:01 عصر
              20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 632 1396-1-19، 02:15 صبح
            آخرین ارسال: nasim ashrafi
              جزوه جلسه اول تحلیل فضای شهری دکتر سینا علایی alireza 415 1395-8-19، 12:58 صبح
              خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 214 1395-8-1، 02:43 صبح
            آخرین ارسال: mojtaba.db
              همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 474 1395-7-19، 03:12 صبح
              همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 428 1395-7-19، 03:11 صبح
              اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 638 1395-7-18، 01:06 صبح
              قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1,738 1395-6-11، 03:23 عصر
            کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
            آمار انجمن
            آخرين ارسال ها
            موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
              خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 22 دقیقه‌ی پیش maravia1979 منصور91 سوالات
              متوسط هزینه زندگی دانشجویی امروز dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
              دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
              دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
              دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
              آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
              پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
            با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
            جستجو
            جستجوی گوگل