امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های طراحی شهری تکمیل ظرفیت ازاد خواهشا کارنامه را بزارید اینجا
(۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۱:۲۴ عصر)barloox نوشته است: 26بچه های همدان کسی اینجا نیست؟

سلام...مهندس عزیز این تایپیک اگه ارسال اول تاریخش رو نگاه بندازین برا دو سال پیشه...برا همین کسی نیست در ضمن اگه طبق چیزی که مرکز آزمون اعلام کرده باشه و گزینش نهایی براساس نمره مرحله دو به همراه مرحله اول باشه....باید دید شما توی مرحله دو چند درصد زدید....چون ضریبش بالاست....امسال هم یکم پیچیدش کردن کسی نمی تونه دقیق جوابتون رو بده....
می تونید اینجا رو مطالعه کنید http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...2#pid49772
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط bracella
چرا هیچ کس جواب منو نمیــــــــــــــــده ؟؟؟ 2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۴، ۱۱:۱۷ صبح)nina rozila نوشته است: قزوين مجاز شدم بارتبه 415 قبول ميشم؟
    nina ghabull shodi? man ba 348 gazvin ghabull shodam

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      man ba 348 gazvin ghabull shodam

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,911 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,229 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,547 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,557 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان