امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های طراحی شهری تکمیل ظرفیت ازاد خواهشا کارنامه را بزارید اینجا
خواهشا کارنامه هاتون را اینجا قرار بدید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    مگه چند نفر تکمیل ظرفیت میگیره؟میشه بچه های زنجان و مشهد تراز اخرین فرد قبولی بذارن؟ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوستان
      من طراحی شهری شرکت کردم اولویت اولم مشهد با رتبه 179 و نمره کل 5354 مجاز شدم!
      آخرین نفر قبول شده رتبه 331 و نمره کل 4929 است!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۳۷ صبح)jvdarch نوشته است: رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟

مهندس اگه طراحی بودین اخرین نفر قبولی تو علوم تحقیقات 148 بود رتبش بعید میدونم قبول شید چون فاصلتون خیلی زیاده 2

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۳۷ صبح)jvdarch نوشته است: رتبه 297 علوم تحقیقات با تراز 5204 و تکمیل ظرفیت قبول می شم؟؟؟؟
      دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
      اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
      موفق باشید
      آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
      Jim Rohon
      پاسخ
       سپاس شده توسط BlueBoyZone
      (۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۱۹ عصر)mary.m نوشته است:
      دوست عزیز در دانشگاه آزاد هیچ چیز بعید نیست68
      اما تلاشت رو برای دانشگاه دولتی سال آینده بکن چون آخرش دانشگاه آزاد آزاده و در مقابل هزینه ای که میکنید شاید چیزی که مدنظرتون رو به دست نیارید مگر اینکه حتما بخواید امسال قبول بشید و دوست داشته باشید جلو بیوفتید از رقبا
      موفق باشید

دوست گرامی سلام
      آزاد و دولتی چه فرقی میکنه؟ مگه غیر اینه که همه استاد هاچه ازاد و چه دولتی، به جز کتاب ها و مقاله ها چیز دیگه ای برای گفتن ندارن؟!
      به نظر من تلاش خودمونه که شاید ما رو به یه جائی برسونه.
      موفق باشید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        من رتبه م 224 شده ...انتخاب اول همدتن مجاز شدم...میتونم امیدوار باشم؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          قزوين مجاز شدم بارتبه 415 قبول ميشم؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            26بچه های همدان کسی اینجا نیست؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,980 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
            آخرین ارسال: mamamama
              چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,245 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
            آخرین ارسال: mtr6510
              سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,341 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,291 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
              دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,158 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
            آخرین ارسال: shivashf
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,707 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
            آخرین ارسال: udesigner
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
            آخرین ارسال: payam_km
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
            آخرین ارسال: rikhtehgaran
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,567 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان