امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

از سوی سازمان سنجش آموزش کشور

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 منتشر شد
کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

[تصویر:  891862_PhotoA.jpg]

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 90 در حال حاضر برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.

داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعاتی همچون شماره پرونده، شماره داوطلبی یا مشخصات شناسنامه‌ای خود را وارد کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟
یعنی 40.50 درصد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۹:۱۱ صبح)orkideh_04 نوشته است: کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟
یعنی 40.50 درصد؟

درود
لطفا بحث در مورد کارنامه ها را فقط در این تاپیک بزارید.....
بزودی در همون تاپیک کارنامه مرحله 1 و 2 رتبه 1095 که قبول شدند را میزارم...
روی لینک زیر کلیک کنید..
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...69#pid8169

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,341 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,381 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,452 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,480 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,216 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,415 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,102 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,160 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1 1,873 ۱۳۹۳-۱-۱۵، ۱۰:۵۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان