ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 86 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
سلام
در این تاپیک کارنامه خود و رتبه مرحله 1 و 2 را بزارید تا تحلیل کنیم که مرحله دوم چقدر تاثیر داشته
ممنون از همکاریتون منتظریم.....

به امید خدا کارنامه رتبه 1095 که تونست قبول بشه رابزودی در همین تاپیک میزارم

وامیدوارم رتبهای 42 و81و 92و135 که موفق نشدند کارنامه نهایی خود را درسایت بزارند.

البته رتبه های زیر 200 هم این کار را کنند....
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: shahryar ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، haydariyan ، mahzad ، @uror@ ، yadeaby ، .Utopia
2
RE: دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟ یعنی 40.50 درصد؟

آخرین ارسال های من :
3
RE: دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
دوستان هدف سایت کمک هست و یه تحلیل درست
اگر یادتون باشه زبان را براتون تحلیل کردم و از رتبه 7 تا 1763 را بررسی کردم والان همه با اون تحلیل متوجه شدند که زبان چقدر مهمه
از اونهایی که دوست ندارند با نام خودشون کارنامه شون منتشر بشه میخوام به ایمیل زیر بفرستند تا بعد از ویرایش و حذف اطلاعات در سایت بزارم
ایمیل سایت iranshahrsaz@yahoo.com
منتظر میل و یا انتشار کارنامه در این تاپیک هستیم...

سپاس شده توسط: haydariyan ، 0RKIDEH
4
(1390-7-11، 09:19 صبح)orkideh_04 نوشته است:  کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟ یعنی 40.50 درصد؟

درود
من الآن یک کارنامه دیگر را هم دیدم نوشته 50/32
فکر کنم خیلی عالی بودید و به احتمال زیاد همون 40.50 درسته و به نظر میرسه بالاترین درصد 70 هم نشده و رتبه های یک رقمی هم حدود 30 تا 40 زدند که نشون میده با اینکه مرتبط نبودید عالی بودید.و اگه شبانه شهرهای دیگه را میزدید به احتمال زیاد قبول میشدید.
کسی را میشناسم که با رتبه خیلی بالا در حدود 1000 درصد عملی کمتر از شما بوده و همانند شما قبول شده...

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
5
ممنون دوستان 2 تا کارنامه بدستم رسیده و امیدوارم تعداد به حداقل 10 تا افزایش یابد تا بشه رتبه های مرحله 1 و 2 را با هم تحلیل کرد و به نتیجه بهتری برسیم از مهندس امیری نژاد رتبه 9 مرحله 1 هم تقاضا دارم کارنامه مرحله 2 را برام میل کنه یا در سایت بزاره
ممنون از همکاری شما

6
برای کارنامه ها منتظریم
ولی در کل می گم ازمون برنامه ریزی شهری امتحان تیوریش زیاد موثر نبوده چون مهدس ORKIDE می گه 40-50 زدم ورتبش 450 فکر کنم بود ولی مجازی قبول شده در حالی که این درصد اگه برای عملی زده بشه می دونید رتبه را چیکار می کنه راخت می یاره زیز 100 نظر شما چیه

آخرین ارسال های من :
7
من مجازی رو قبل از روزانه شهرهای غیر از تهران زده بودم

8
وای مهندس چرا حتما به خاطر شرایط کاری گفتم چی جوری قبول نشدید اون دانشگاهها را پس قضیه اینه من معذرت می خوام موفق باشید

9
بله دقیقا.
خواهش میکنم. شما هم موفق باشید.
به نظر خودم تاثیر ازمون مرحله دو بسیار زیاد بوده

10
به نظر من مرحله دوم تاثیر زیادی داشت که اینو میشه از ضریب 4 فهمید
این رتبه یکی از شرکت کننده هاست
رتبه مرحله اول 292
رتبه نهایی 90
درصد آزمون عملی % 63.5

ببینید مرحله دوم چه تاثیری بر رتبه داشته.
و نمونه های دیگه...
رتبه مرحله اول 36
درصد ازمون تشریحی 52.5
رتبه نهایی25

رتبه مرحله اول 30
رتبه نهایی 10
درصد آزمون عملی % 60

رتبه مرحله اول 7
رتبه نهایی 16
درصد آزمون عملی % 35
و نمونه های دیگه که کم نیستن.

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، shahryar ، mahzad ، kasrak ، farza
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 310 1395-6-9، 12:23 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 AliReza 520 1395-6-7، 02:14 عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 525 1395-5-8، 03:34 عصر
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,770 1395-4-30، 07:06 عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 668 1395-4-16، 03:10 صبح
  شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 507 1395-4-16، 03:09 صبح
  شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 517 1395-4-16، 03:08 صبح
  شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری AliReza 548 1395-4-16، 01:38 صبح
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 AliReza 271 1395-3-30، 08:12 عصر
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 AliReza 564 1395-3-28، 10:51 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل