امتیاز موضوع:
  • 97 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
من از رتبه یک برنامه ریزی خبر دارم اون روز بهم گفت طی یک پیغام که رتبش 42 شده چون تو شهید بهشتی که ثبت نام کرده بهش گفتن فکر کنم مهندس ایزدی هم از رتبه 7 به 17 نزول کردند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رتبه ی 1 برنامه ریزی منظورتون اقای مهرداد رحمانی بود؟
ایشون که تا جایی که من شنیدم دانشگاه تهران قبول شدن!

رتبه ی مرحله 1 من 218
مرحله عملی رو 50/25 شدم و رد شدم
غیر انتفاعی رو نزده بودم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
معذرت می خوام رتبه یک رقمی منظورم بود همون شخصی که در تاپیک بالا دوستان را راهمایی می کنه قبولی شهید بهشتی را می گم اقای behzad
منظورم رتبه یک رقمی بود که در سایت داره بچهها را راهنمایی می کنه

پاسخ
کارنامه نهایی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تصویر (ها)

.bmp   sketching.bmp (اندازه: 110.31 KB / تعداد دفعات دریافت: 142)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mery
موضوع خیلی کاربردییی هست امیدواریم مهندسین عزیز سایت،همکاری لازم رو داشته باشن
مخصوصا از مدیر عزیزمون علیرضا خان :)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۵:۲۶ عصر)@uror@ نوشته است: کارنامه نهایی

سلام شما که اسکیس را خوب زده بودید چرا حداقل شبانه نیاوردید؟
امکان داره اون قسمت انتخاب دانشگاهها را برام میل کنید دارم کارنامه ها را بررسی میکنم .
اینم میل سایت:
iranshahrsaz@yahoo.com
دوستان 4 کارنامه برنامه ریزی برام میل شده و از همه شما هم میخوام تصویر کارنامه مخصوصا قسمت انتخاب ها را بفرستید تا یه جمع بندی کنیم.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
salam
kheyli mamnoon az bahso baresiye skis dar konkoore 90
manoon babate vaghti ke mizarin

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۱۲:۴۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: من از رتبه یک برنامه ریزی خبر دارم اون روز بهم گفت طی یک پیغام که رتبش 42 شده چون تو شهید بهشتی که ثبت نام کرده بهش گفتن فکر کنم مهندس ایزدی هم از رتبه 7 به 17 نزول کردند
رتبه بنده با اسکیس 35 درصد از 7 به 16 رسید.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۵:۲۶ عصر)@uror@ نوشته است: کارنامه نهایی

اقا علی رضا و مهندس رتبه 135 ایا شما دانشگاه غیر انتفاعی نزدید محاله شما با این درصد قبول نشده باشید محاله فکر کنم فقط شبانه و روزانه انتخاب کردید

پاسخ
مجازی نزدم درسته
ولی برا شبانه هم فکر کنم اگه 2 رقمی بود رتبه ام قبول میشدم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,417 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,802 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,101 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 980 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,533 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,490 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان