امتیاز موضوع:
  • 97 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
(۱۳۹۰-۷-۱۴، ۱۲:۰۴ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۱:۵۵ عصر)Gizmo نوشته است: تحلیل بی فایده ایه به دو علت:
1.رنج درصدها هرسال متغیره؛مصححای دمدمی مزاج امسال برخلاف پارسال(تو گرایش طراحی شهری البته) رنج رو بالا گرفتن برخلاف پارسال که رنج کلن پایین mall">بود؛ رتبه 132 امسال با درصد اسکیس 45 مردود شده درحالیکه پارسال درصد 45 درصد خوبی بود؛و رتبه 130 میتونست با این درصد حداقل به روزانه های شهرستان برسه
پارسال رتبه 112 با اسکیس 37 روزانه قزوین آورده
امسال رتبه 69 با اسکیس 37 شبانه شیراز!
2.کلن درمورد کنکور بخصوص اسکیس ابدا نباید نظر قطعی و صفرو یکی ارائه داد؛اسکیس یه چیز خیلی غیرقابل پیش بینیه؛تو هر زمینه ای از ضریب و زمان سر جلسه و قطع کار و استفاده و عدم استفاده از رنگ ؛ تیپ و رویکرد سوالات و نحوه تصحیح احتمال ازینرو به اونرو شدننش میره...باید بره...دوستان برای اسکیس بدترین و سخت ترین حالتا رو درنظر بگیرید و انتظار هرچیز غافلگیر کننده ایو داشته باشید...شاید اینجور بتونید حداقل به بهت زدگی سر جلستون زودتر غالب بشید و بموقع تصمیم درست بگیرید
ابدا به این آمار و ارقام اعتماد نکنید چون کمکی بتون نمیکنه؛فقط ممکنه خیالتونو بی دلیل راحت کنه

سلام و تشکر از شما
تحلیل تقزیبا تحلیل خوبیه و برای اثبات کارنامه 132 را در سایت بزارید یا برام میلش کنید ببینم شبانه ها را زده یا نه؟ در صورتی که نزارید این پست شما پاک میشه
در مورد رتبه 69 من حدود 40 را گفتم وایشون هم 37 زده و قبول شده و درسته
در مورد رتبه 112 هم هر سال حدود 5 درصد متفاوته و برای امسال میشد 42 درصد و بازم در درصد ها قرار میگرفت و بازم تحلیل درسته
در مورد قسمت 2 صحبت خاصی ندارم و به نظرتون احترام میزارم
سپاس
متاسفانه من به کارنامه ایشون دسترسی ندارم...به خودشون میگم بیان و بذارن...درمورد اون 112 که پارسال با اسکیس 37 روزانه قزوین آوردن حداقل صدق نکرده
بحث من اصلن رد این اعداد و ارقام و فرمولها نیست....به فرض هم همه اینا صحیح؛فایدش چیه؟که من بدونم با رتبه 81 باید حداقل 40 میزدم؟
اگه قبل اسکیس هم اینو میدونستم فایده ای بحالم نداشت...چرا؟
چون 40 کمترین درصدی بود که من برا خودم متصور میشدم؛خیلی بیشتر ازینها از خودم انتظار داشتم
بعد اسکیس هم تا اعلام نتایج فکر میکردم تو بدترین حالت 45-50 درصدو میارم.....درحالیکه امروز میبینم درصدم شده 25....و تابه امروز نشنیدم کسی کمتر از من زده باشه ... این اصلن تو تصور من نمیگنجید....
اونهمه آموزه و پرسش و برو و بیا و تمرین به یه 25 ناچیز ختم شد...بخاطر چی؟قضاوت بر اساس سلیقه!
از کجا معلوم خیلیها سال دیگه با همین اطمینان به حداقل ها به دام نیفتن؟
میدونم شمام قصدتون کمکه و ممنونتونم هستم...اما شخصا فکر میکنم این راهش نیست
بهتر نیست بجا این تحلیلا بیان یه تاپیک بزنید و از بچه های موفق بپرسید چیکار کردن که به همچین درصدی رسیدن...
البته این هم کارساز نیست چون از روزی که تنیجه اومده تا بحال از خیلیا جویای نحوه اسکیسشون شدم اما فقط 2 نفر جوابمو دادن....
نمیشه خیلی امید بست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
(۱۳۹۰-۷-۱۴، ۰۲:۱۴ صبح)Gizmo نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۴، ۱۲:۰۴ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۱:۵۵ عصر)Gizmo نوشته است: تحلیل بی فایده ایه به دو علت:
1.رنج درصدها هرسال متغیره؛مصححای دمدمی مزاج امسال برخلاف پارسال(تو گرایش طراحی شهری البته) رنج رو بالا گرفتن برخلاف پارسال که رنج کلن پایین mall">بود؛ رتبه 132 امسال با درصد اسکیس 45 مردود شده درحالیکه پارسال درصد 45 درصد خوبی بود؛و رتبه 130 میتونست با این درصد حداقل به روزانه های شهرستان برسه
پارسال رتبه 112 با اسکیس 37 روزانه قزوین آورده
امسال رتبه 69 با اسکیس 37 شبانه شیراز!
2.کلن درمورد کنکور بخصوص اسکیس ابدا نباید نظر قطعی و صفرو یکی ارائه داد؛اسکیس یه چیز خیلی غیرقابل پیش بینیه؛تو هر زمینه ای از ضریب و زمان سر جلسه و قطع کار و استفاده و عدم استفاده از رنگ ؛ تیپ و رویکرد سوالات و نحوه تصحیح احتمال ازینرو به اونرو شدننش میره...باید بره...دوستان برای اسکیس بدترین و سخت ترین حالتا رو درنظر بگیرید و انتظار هرچیز غافلگیر کننده ایو داشته باشید...شاید اینجور بتونید حداقل به بهت زدگی سر جلستون زودتر غالب بشید و بموقع تصمیم درست بگیرید
ابدا به این آمار و ارقام اعتماد نکنید چون کمکی بتون نمیکنه؛فقط ممکنه خیالتونو بی دلیل راحت کنه

سلام و تشکر از شما
تحلیل تقزیبا تحلیل خوبیه و برای اثبات کارنامه 132 را در سایت بزارید یا برام میلش کنید ببینم شبانه ها را زده یا نه؟ در صورتی که نزارید این پست شما پاک میشه
در مورد رتبه 69 من حدود 40 را گفتم وایشون هم 37 زده و قبول شده و درسته
در مورد رتبه 112 هم هر سال حدود 5 درصد متفاوته و برای امسال میشد 42 درصد و بازم در درصد ها قرار میگرفت و بازم تحلیل درسته
در مورد قسمت 2 صحبت خاصی ندارم و به نظرتون احترام میزارم
سپاس

متاسفانه من به کارنامه ایشون دسترسی ندارم...به خودشون میگم بیان و بذارن...درمورد اون 112 که پارسال با اسکیس 37 روزانه قزوین آوردن حداقل صدق نکرده
بحث من اصلن رد این اعداد و ارقام و فرمولها نیست....به فرض هم همه اینا صحیح؛فایدش چیه؟که من بدونم با رتبه 81 باید حداقل 40 میزدم؟
اگه قبل اسکیس هم اینو میدونستم فایده ای بحالم نداشت...چرا؟
چون 40 کمترین درصدی بود که من برا خودم متصور میشدم؛خیلی بیشتر ازینها از خودم انتظار داشتم
بعد اسکیس هم تا اعلام نتایج فکر میکردم تو بدترین حالت 45-50 درصدو میارم.....درحالیکه امروز میبینم درصدم شده 25....و تابه امروز نشنیدم کسی کمتر از من زده باشه ... این اصلن تو تصور من نمیگنجید....
اونهمه آموزه و پرسش و برو و بیا و تمرین به یه 25 ناچیز ختم شد...بخاطر چی؟قضاوت بر اساس سلیقه!
از کجا معلوم خیلیها سال دیگه با همین اطمینان به حداقل ها به دام نیفتن؟
میدونم شمام قصدتون کمکه و ممنونتونم هستم...اما شخصا فکر میکنم این راهش نیست
بهتر نیست بجا این تحلیلا بیان یه تاپیک بزنید و از بچه های موفق بپرسید چیکار کردن که به همچین درصدی رسیدن...
البته این هم کارساز نیست چون از روزی که تنیجه اومده تا بحال از خیلیا جویای نحوه اسکیسشون شدم اما فقط 2 نفر جوابمو دادن....
نمیشه خیلی امید بست

درود
خوب پس حتی برای خودتون هم صدق کرد ببینید تو یکی از پست ها شخصی میاد میگه رتبه 450 با اسکیس 40 میتونه رتبه زیر 100 بیاره و خوب تعدادی ممکنه حرفش را باور داشته باشند ولی وقتی با سند یه حرفی زده شده باشه خیلی بهتره اون رتبه 450 حداقل باید 75 درصد یا بیشتر تا رتبه اش زیر 100 میومد و خوب همه اینها یه هشداره و نه چیز دیگه ای
بدونیم بهتره تا ندونیم وقتی بدونیم فلان تراز در دانشگاه فلان قبول میشه در آزمونهای آزمایشی سعی میکنیم به اون تراز برسیم و خوب تلاش را بیشتر کنیم.
دوست عزیز من همیشه میگم هر اتفاقی در سایت اگر ناراحت کننده باشه من متاثر و اگر عکسش هم من را خیلی خوشحال میکنه و دوست دارم همیشه دوستان موفق باشند.
من برای شما خیلی ناراحتم و انتظار داشتم شماهم کارنامه تون رابرام میل کنید که خوب شاید دوست نداشتید و تعدادی دیگه
همینجا از مهندسین ارکیده-ارور-الهام-لوفرا-شیما-نسترن-ورتبه 1095 تشکر میکنم که باعث شدند به این نتایج برسیم.
بازم میگم هدف یه هشداره و اگه یادتون باشه در تحلیل زبان هم همینو گفتم والان همه به ارزش زبان پی بردند چون با بررسی 27 کارنامه از رتبه 7 تا 1767 تونستیم جابجایی ها با زدن فقط 50 درصد را ببینیم.
در هر حال دوست عزیز هدف استرس و دادن اطلاعات غلط و ... نیست و هدف کمکه
شما شاید در جریان نباشید ولی فردی در همین سایت هست که بهم پیام داده که اصلا قصد رفتن به جلسه تحلیلی برنامه ریزی شهری نداشت ولی با کمک سایت رفت و با اینکه غیر مرتبط{شدید} {حتی عمران هم نبود}تونست 40 بزنه در صورتی که رتبه های عالی و یک رقمی{2تارا که خبر داریم}کمتر زدند.
من خیلی در مرحله 2 تلاش کردم اونقدر دارم وقت میزارم که همین الان در بعضی از دانشگاهها در مورد من حرفهایی میزنند{مثلا اینکه چرا ایشون اینقدر وقت برای آزمون میزاره و 20 ساعت تایپ میکنه بعد میگه رایگان}پس هدف سایت فقط کمک است و بس
امیدوارم سال آینده قبولی شما را در دانشگاه تهران ببینیم و همینطور هم خواهد شد.
با سپاس کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad ، @uror@ ، 0RKIDEH ، *setare*
سلام
من پارسال رتبم 56 شد و اسکیس 20 درصد و رتبه کل 115 قبول نشدم البته پارسال شبانه نزده بودم و امسال رتبه 92 و اسکیس 35
درصد و باز هم قبول نشدم.یکی از همکلاسیام پارسال رتبش 101 بود با اسکیس 32 رتبه کلش 88 شد که شبانه هنر و روزانه تبریز آورد و یکی دیگه از همکلاسیام با رتبه 161 و اسکیس 35 درصد روزانه تبریز اورد و رتبه کلش 102 بود.
تنها نتیجه همینه که طراحی شهری ریسکش خیلی بالاست.
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
سلام دوستان رتبه من در آزمون اول 243 بود که نهایتا با نمره آزمون تشریحی 47.50 دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم با رتبه 91 که البته به دلیل شرایط شغلی و محل زندگی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم . رشته کارشناسی من مهندسی عمران بود و روز آزمون اولین بار بود که تخته شاسی استفاده میکردم !! رتبه نهایی از 66 بود تا 122 در رشته دانشگاههای مختلف .66 دانشگاه علم و صنعت 89 دانشگاه کردستان 101 دانشگاه تربیت مدرس و....گرایش های برنامه ریزی منطقه ای و مدریت شهری را انتخاب نکردم در نتیجه از رتبه در این گرایش ها اطلاع ندارم.
رتبه آخرین فرد قبولی در دانشگاههای مختلف
تهران روزانه 12
بهشتی 54
علم و صنعت 31
تربیت مدرس59
علامه طباطبایی 96
کردستان 91
تهران شبانه 116
هنر تهران81
هنر اصفهان 124
شیراز روزانه 112
و......

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
    (۱۳۹۰-۷-۱۸، ۱۱:۵۹ صبح)ssinter نوشته است: سلام دوستان رتبه من در آزمون اول 243 بود که نهایتا با نمره آزمون تشریحی 47.50 دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم با رتبه 91 که البته به دلیل شرایط شغلی و محل زندگی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم . رشته کارشناسی من مهندسی عمران بود و روز آزمون اولین بار بود که تخته شاسی استفاده میکردم !! رتبه نهایی از 66 بود تا 122 در رشته دانشگاههای مختلف .66 دانشگاه علم و صنعت 89 دانشگاه کردستان 101 دانشگاه تربیت مدرس و....گرایش های برنامه ریزی منطقه ای و مدریت شهری را انتخاب نکردم در نتیجه از رتبه در این گرایش ها اطلاع ندارم.
    تهران روزانه 12
    بهشتی 54
    علم و صنعت 31
    تربیت مدرس59
    علامه طباطبایی 96
    کردستان 91
    تهران شبانه 116
    هنر تهران81
    هنر اصفهان 124
    شیراز روزانه 112
    و......

سلام
    تبریک میگم با اینکه کارشناسی تون مرتبط نبوده ولی فوق العاده بودید و به نظرم دولتی را میرفتید بهتر بود ولی ظاهرا با شرایط کاری انتخاب درستی کردید.
    همیشه موفق باشبد

پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۱۸، ۱۲:۱۳ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۷-۱۸، ۱۱:۵۹ صبح)ssinter نوشته است: سلام دوستان رتبه من در آزمون اول 243 بود که نهایتا با نمره آزمون تشریحی 47.50 دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم با رتبه 91 که البته به دلیل شرایط شغلی و محل زندگی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم . رشته کارشناسی من مهندسی عمران بود و روز آزمون اولین بار بود که تخته شاسی استفاده میکردم !! رتبه نهایی از 66 بود تا 122 در رشته دانشگاههای مختلف .66 دانشگاه علم و صنعت 89 دانشگاه کردستان 101 دانشگاه تربیت مدرس و....گرایش های برنامه ریزی منطقه ای و مدریت شهری را انتخاب نکردم در نتیجه از رتبه در این گرایش ها اطلاع ندارم.
    تهران روزانه 12
    بهشتی 54
    علم و صنعت 31
    تربیت مدرس59
    علامه طباطبایی 96
    کردستان 91
    تهران شبانه 116
    هنر تهران81
    هنر اصفهان 124
    شیراز روزانه 112
    و......

سلام
    تبریک میگم با اینکه کارشناسی تون مرتبط نبوده ولی فوق العاده بودید و به نظرم دولتی را میرفتید بهتر بود ولی ظاهرا با شرایط کاری انتخاب درستی کردید.
    همیشه موفق باشبد

ممنون مهندس بدون کمک شما بخصوص و سایر دوستان موفق نمی شدم .برای ما که رشته های غیر مرتبط بودیم این سایت واقعا غنیمت بود بازم ممنون. خیلی دوست داشتم دولتی ثبت نام کنم ولی متاسفانه دانشگاه شرایط رو برای کسایی که مشغول کار هستند سخت کرده و کلاسها تقریبا تو هفته پراکنده ست و امکان رفت و آمد به محل کار وجود نداشت!!

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، *setare*
    این ارسال بدلیل اهمیت آپ میشود

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، rezaz
    (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۰۱ صبح)AliReza نوشته است: این ارسال بدلیل اهمیت آپ میشود

ببخشید من یه سوال داشتم.. اگه شبانه قبول شدیم و نرفتیم محرومیت برای سال بعد داره؟
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۱۳، ۱۱:۳۲ عصر)ala sh نوشته است: یکی از دوستام با رتبه ی 241 و تحلیل 55 % روزانه شیراز قبول شد...

من با رتبه 250 و اسکیس 56% هیچ جایی قبول نشدم سال90. البته مجازی نزدم...و همه دانشگاه ها را با اختلاف نفر کمی رد شدم دوستتون خیلی خوش شانس بوده تازه اونم روزانه..... می شه کمک کنید شاید انتخاب رشته خوبی داشتند...یا اینکه واقعه تاثیر مرحله اول خیلی زیاد و اسکیس انقدر ها هم تاثیر نداره...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۵۹ صبح)**urban designer نوشته است:
    (۱۳۹۱-۳-۸، ۱۰:۰۱ صبح)AliReza نوشته است: این ارسال بدلیل اهمیت آپ میشود

ببخشید من یه سوال داشتم.. اگه شبانه قبول شدیم و نرفتیم محرومیت برای سال بعد داره؟

نه محرومیت تنها در صورتی که روزانه قبول بشید ونرید
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,433 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,599 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,819 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,101 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 980 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,533 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,490 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان