امتیاز موضوع:
  • 97 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
میشه بگین آیا نحوه انتخاب رشته روی قبولی تاثیر داره یا نه... مثلا اگه یزد رو زودتر تهران زد نسبت به کسی که اول تهران میزنه شانس قبولی بیشتری داره یا نه بر حسب رتبه سنجیده می شه ؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۳-۸، ۱۲:۴۸ عصر)negin نوشته است: میشه بگین آیا نحوه انتخاب رشته روی قبولی تاثیر داره یا نه... مثلا اگه یزد رو زودتر تهران زد نسبت به کسی که اول تهران میزنه شانس قبولی بیشتری داره یا نه بر حسب رتبه سنجیده می شه ؟؟؟
فک کنم بر اساس رتبه کارنامه ها بررسی میشه.از رتبه های بالا تا پایین تا جایی که ظرفیت دانشگاه پر بشه.
اولین انتخابم که نمره کافی اورده قبول میشه.10نفر اول احتمالا همه انتخابهاشون پذیرفتس دیگه خودتون بشینین حساب کنین.
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط yadeaby ، negin ، .Utopia ، ایلیا
(۱۳۹۱-۳-۸، ۱۲:۴۸ عصر)negin نوشته است: میشه بگین آیا نحوه انتخاب رشته روی قبولی تاثیر داره یا نه... مثلا اگه یزد رو زودتر تهران زد نسبت به کسی که اول تهران میزنه شانس قبولی بیشتری داره یا نه بر حسب رتبه سنجیده می شه ؟؟؟

تاجایی که من میدونم نه ربطی نداره که کدوم بالاتر باشه
نحوه گزینش با دانشگاه ازاد متفاوته در ازاد اونطوریه

اینجا به ترتیب از رتبه 1 شروع میشه و کارنامه شما بررسی میشه از انتخاب اولتون
هرجا ظرفیت خالی داشت گزینش میشید

بنابراین با توجه به علایق انتخاب کنید

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، yadeaby ، negin ، .Utopia ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,655 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,609 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,981 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 983 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,536 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,497 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان