امتیاز موضوع:
  • 97 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهها کارنامه*انتشار کارنامه ارشدسراسری{آزمون تحلیلی و اسکیس چقدر موثر بود}تحلیل واقعی
سلام
در این تاپیک کارنامه خود و رتبه مرحله 1 و 2 را بزارید تا تحلیل کنیم که مرحله دوم چقدر تاثیر داشته
ممنون از همکاریتون منتظریم.....

به امید خدا کارنامه رتبه 1095 که تونست قبول بشه رابزودی در همین تاپیک میزارم

وامیدوارم رتبهای 42 و81و 92و135 که موفق نشدند کارنامه نهایی خود را درسایت بزارند.

البته رتبه های زیر 200 هم این کار را کنند....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، haydariyan ، mahzad ، @uror@ ، yadeaby ، .Utopia
کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟ یعنی 40.50 درصد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان هدف سایت کمک هست و یه تحلیل درست
اگر یادتون باشه زبان را براتون تحلیل کردم و از رتبه 7 تا 1763 را بررسی کردم والان همه با اون تحلیل متوجه شدند که زبان چقدر مهمه
از اونهایی که دوست ندارند با نام خودشون کارنامه شون منتشر بشه میخوام به ایمیل زیر بفرستند تا بعد از ویرایش و حذف اطلاعات در سایت بزارم
ایمیل سایت iranshahrsaz@yahoo.com
منتظر میل و یا انتشار کارنامه در این تاپیک هستیم...

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۷-۱۱، ۰۹:۱۹ صبح)orkideh_04 نوشته است: کسی میدونه نمره ازمون تحلیلی که در کارنامه نوشته شده یعنی چی؟
من نمیتونم بخونمش نوشته 50/40
یعنی چی؟ یعنی 40.50 درصد؟

درود
من الآن یک کارنامه دیگر را هم دیدم نوشته 50/32
فکر کنم خیلی عالی بودید و به احتمال زیاد همون 40.50 درسته و به نظر میرسه بالاترین درصد 70 هم نشده و رتبه های یک رقمی هم حدود 30 تا 40 زدند که نشون میده با اینکه مرتبط نبودید عالی بودید.و اگه شبانه شهرهای دیگه را میزدید به احتمال زیاد قبول میشدید.
کسی را میشناسم که با رتبه خیلی بالا در حدود 1000 درصد عملی کمتر از شما بوده و همانند شما قبول شده...

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
ممنون دوستان 2 تا کارنامه بدستم رسیده و امیدوارم تعداد به حداقل 10 تا افزایش یابد تا بشه رتبه های مرحله 1 و 2 را با هم تحلیل کرد و به نتیجه بهتری برسیم از مهندس امیری نژاد رتبه 9 مرحله 1 هم تقاضا دارم کارنامه مرحله 2 را برام میل کنه یا در سایت بزاره
ممنون از همکاری شما

پاسخ
برای کارنامه ها منتظریم
ولی در کل می گم ازمون برنامه ریزی شهری امتحان تیوریش زیاد موثر نبوده چون مهدس ORKIDE می گه 40-50 زدم ورتبش 450 فکر کنم بود ولی مجازی قبول شده در حالی که این درصد اگه برای عملی زده بشه می دونید رتبه را چیکار می کنه راخت می یاره زیز 100 نظر شما چیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من مجازی رو قبل از روزانه شهرهای غیر از تهران زده بودم

پاسخ
وای مهندس چرا حتما به خاطر شرایط کاری گفتم چی جوری قبول نشدید اون دانشگاهها را پس قضیه اینه من معذرت می خوام موفق باشید

پاسخ
بله دقیقا.
خواهش میکنم. شما هم موفق باشید.
به نظر خودم تاثیر ازمون مرحله دو بسیار زیاد بوده

پاسخ
به نظر من مرحله دوم تاثیر زیادی داشت که اینو میشه از ضریب 4 فهمید
این رتبه یکی از شرکت کننده هاست
رتبه مرحله اول 292
رتبه نهایی 90
درصد آزمون عملی % 63.5

ببینید مرحله دوم چه تاثیری بر رتبه داشته.
و نمونه های دیگه...
رتبه مرحله اول 36
درصد ازمون تشریحی 52.5
رتبه نهایی25

رتبه مرحله اول 30
رتبه نهایی 10
درصد آزمون عملی % 60

رتبه مرحله اول 7
رتبه نهایی 16
درصد آزمون عملی % 35
و نمونه های دیگه که کم نیستن.

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، shahryar ، mahzad ، kasrak ، farza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,612 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,606 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,688 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,940 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,109 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 982 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,535 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
  کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,496 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان