امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرانه ی فضای سبز تهران 13.5
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: سرانه فضای سبز درون‌شهری تا پایان سال‌جاری به13.5 متر مربع می‌رسد و تا پایان سال‌93 این سرانه به 15‌متر‌مربع افزایش می‌یابد.

منبع: http://urbanmanagement.ir
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، elham90 ، mardin ، parasto_gh ، mahzad ، saeedshafia
بسیار سپاسگذارم ولی زیاد به این آمارها نمی شود اطمینان کرد من خود پایان نامه ای درباره بوستان و فضای سبز در اهواز کار کردم آماری که من ارائه دادم با آمار مسئولان سازمان پارکها و فضای سبز متفاوت بود آنها آمار مقدار مساحت را بالاتر حساب می کردند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون. سايت مرجع معمولا اطلاعات معتبري قرار ميده

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink پذیرش دانشگاه تهران 2 در مقطع ارشد ساناز رحیمی 18 10,286 ۱۳۹۱-۱-۱۳، ۱۲:۳۹ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سرانه ورزشی کشور ۰. ۷ متر مربع است FaTyJo0oN 0 1,584 ۱۳۹۰-۷-۱۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  گزارش نهمين كارگاه نقد طرح جامع تهران فرآيند ارزيابي و تصويب طرح در شوراي عالي-پایان somita 0 2,985 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: somita
  گزارش هشتمین كارگاه نقد طرح جامع تهران:«برنامه‌ریزی مسکن»ادامه دارد somita 0 2,495 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
  گزارش هفتمین كارگاه نقد طرح جامع تهران : «بافت فرسوده-ادامه دارد somita 0 2,646 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۲۳ صبح
  گزارش ششمین كارگاه نقد طرح جامع تهران : «اهداف طرح-ادامه دارد somita 0 2,349 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۱۲ عصر
  گزارش پنجمين كارگاه نقد طرح جامع تهران : «اهداف طرح»ادامه دارد somita 0 2,150 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۱۰ عصر
  گزارش تفصيلي چهارمین گارگاه نقد طرح جامع تهران با موضوع متودولوژی تدوین طرح ادامه دار somita 0 2,462 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۰۷ عصر
  گزارش تفصيلي سومین کارگاه نقد طرح جع تهران با موضوع «متودولوژی تدوین طرح»ادامه دارد somita 0 2,255 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۰۳ عصر
  گزارش تفصيلي دومین کارگاه نقد طرح جع تهران با موضوع «متودولوژی تدوین طرح» somita 0 1,987 ۱۳۹۰-۳-۶، ۱۰:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان