امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فایل مسکن مهر شامل 47 صفحه جدیدvip
دانلود فایل مسکن مهر شامل 47 صفحه جدیدvip
این فایل با فرمت pdf و با کیفیت خوب میباشد و برای آمادگی برای کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری و .... مفید است و با توجه به اینکه جزوات و مطالب در مورد مسکن مهر کم میباشد فایل با ارزشی میباشد.

آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و تصمیم نامه نمایندگان ویژه رییس جمهور با اعمال اصلاحات 31/6/88و شیوه نامه مربوطه
دانلود کنید:

.zip   maskan mehr-iranshahrsaz.com.pdf.zip (اندازه: 6.85 MB / تعداد دفعات دریافت: 275)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، darya 2010 ، ala sh ، elham90 ، asma ، عاطفه ، haydariyan ، MUD ، ahmad lotfi ، ebirain ، FaTyJo0oN ، m.mohammadzadeh ، ایلیا ، @uror@ ، شهريار ، Shahrsaz67 ، MHAKBARI ، dely_sh ، mina91 ، atelieahjam
خیلی عالی بود ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، atelieahjam
ممنون از زحماتت.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
:blush:خیلی ممنون بسیار جالب بود!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
ممنون برا زحماتي كه بدون هيچ چشمداشتي ميكشين.
اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق باشيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تو رو خدا یکی کمکم کنه من احتیاج زیادی به این فایل مسکن مهر دارم ولی نمیتونم دانلود کنم بچه ها یکی کمکم کنه...خواهش میکنم...............

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    من كه نتونستم دانلودش كنم-VIP ????

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود فایل با ارزش استاندارد ها و ضوابط ساخت مسکن روستایی و فضاهای روستایی فرمتword shamim 6 10,155 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح
      آخرین ارسال: yalda118
        فروش ویژه فایل اتوکد قطعه بندی کل تهران amirurban 0 1,331 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: amirurban
        فایل اتوکدی از نمای ۳۳ پل اصفهان Shahrsaz67 2 2,568 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۹:۵۱ صبح
      آخرین ارسال: Brightness
        روش و مراحل برنامه ریزي مسکن-دکتر لشکری maryam taban 0 1,781 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        برآورد نیاز به مسکن maryam taban 0 1,633 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۶:۵۳ عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        دانلود فایل اتوکدی ورزشگاه-vip shamim 1 2,788 ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۶:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        فایل اتوکدی و با ارزش آماده سازی-برای آزمون تشریحی-برنامه ریزی شهری shokri 7 7,409 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۹:۵۷ عصر
        دانلود پروژه موزه هنر mehdime007 1 5,539 ۱۳۹۳-۶-۵، ۰۷:۳۵ عصر
        فایل بسیار ارزشمند برای اماده سازی ali8623131 0 1,635 ۱۳۹۳-۱-۲۳، ۱۱:۲۶ عصر
      آخرین ارسال: ali8623131
        دانلود طرح جامع گردشگری کردستان haydariyan 0 1,771 ۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۲:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان