امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون جامع 1389(برنامه ریزی شهری) پارسه داغ داغ
آزمون جامع 1389(برنامه ریزی شهری) پارسه داغ داغ
اگه خوب بود بگید تا پاسخنامه هم بزارم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   azmun jame.pdf (اندازه: 209.95 KB / تعداد دفعات دریافت: 537)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MUD ، urbanism ، 0RKIDEH ، sharmin ، khansa ، papisetare
خیلی خوب بود ممنون اگه میشه پاسخنامه هم بذارید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    عالی بود
    ممنون میشم اگه پاسخنامه رو هم بزاری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۷-۱۵، ۰۱:۴۴ صبح)meysam rezaei نوشته است: آزمون جامع 1389(برنامه ریزی شهری) پارسه داغ داغ
      اگه خوب بود بگید تا پاسخنامه هم بزارم.
      بیزحمت پاسخنامه شا بذار
      آخرین ارسال های من :

امیر کرباسی
        پاسخ
        آقای مهندس رضایی اگه ممکنه پاسخنامه هم برای دوستان بذارید
        ممنون میشیم
        آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
        پاسخ
         سپاس شده توسط sanaz.f

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,843 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: avina7707
          دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,392 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: avina7707
          دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 652 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
        آخرین ارسال: shahrokhp
          دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,475 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: shahrsazmg
          خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,067 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
        آخرین ارسال: سیرانا
          سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,347 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
        آخرین ارسال: Atled13
          داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,130 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: ملیحه م
          دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,071 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          آزمون جامع سوم مرکز معماری (هنرهای ساخت) + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,653 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۱۰:۳۲ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          آزمون جامع سوم مرکز معماری (معماری) + پاسخنامه تشریحی MHAKBARI 0 1,448 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۱۰:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان