امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما کلیک کنید:حمایت واقعی از سایت توسط یکی از اعضای ایران شهرساز
(۱۳۹۰-۷-۱۶، ۰۲:۴۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام به همه اعضای سایت ایران شهرساز

بعد از حدود 7 ماه از تاسیس سایت ایران شهرساز و فعالیت بی چشمداشت مهندسینی که خود را در برابر آنها خیلی کوچک میبینم.

یکی از مدیران انجمن معماری مبلغ پانصد هزار تومان به سایت کمک نمودند و از آنجایی که هدف اصلی سایت خدمت به مهندسین و دانشجویان و بالا بردن سطح علمی شهرسازی و معماری می باشد.تصمیم بر این گرفته شده که قسمتی از این مبلغ به اعضای خیلی فعال سایت پرداخت شود.

بزودی مبالغی که بعنوان هدیه به دوستان زیر تعلق میگیرد را در سایت درج میکنم.

1- مهندس orkide_04 بابت تایپ جزوات با ارزش شهرسازی و طراحی سوالات آزمون های انلاین

2- مهندس lofra بابت کمک به دوستان در خرداد و تیرماه امسال برای ارسال فایلهای آماده سازی زمین و انجام پروژههای شهرسازی برای درخواست کنندگان بصورت رایگان

3- مهندس shamim بابت طراحی سوالات ازمون طراحی شهری

4- مهندس mud بابت طراحی سوالات آزمون آنلاین

5-مهندس @uror@ بابت ارسال جزوه های با ارزش

6-فعالیت مهندس جواد چلچلایی بابت ارسال نقشه و urban disign

-دوستان زیادی هستند که فعالیت بالایی دارند همانند مهندس elham90 و مهندس sibel و .... که ازشون تشکر میکنم.

کوچکترین عضو سایت علیرضا

مهندسین فعال که نامشان در لیست بالا هست لطفا شماره کارت بانکی خود را پیام خصوصی دهند تا هدیه ای ناقابل به حسابشان از طرف سایت بخاطر فعالیت در سایت واریز گردد.
با سپاس
از مهندس امیری نژاد هم که هدیه سایت را بخاطر کسب رتبه 1 رقمی قبول نکردند میخوام که شماره کارت بانکی شون را بفرستند تا مبلغی را واریز نمایم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FA.ARDAKANI ، foroogh.r
سلام دانشجویان و مهندسین
بعد از کمک مالی مدیر انجمن معماری ایشون کتابهای با ارزش کنکور ارشد طراحی شهری و برنامه ریزی شهری به ارزش حدود 85000 تومان که با هزینه پستی 15000 تومان را برایم فرستادند.
این کتابها را برای جوایز در نظر گرفته ایم که به نفرات برتر آزمونهای آنلاین طراحی شهری و برنامه ریزی شهری و افراد فعال انجمن اهدا خواهد شد.
از حمایت ایشون تشکر میکنم.
با سپاس از ایشون و بقیه دوستان فعال انجمن ایران شهرساز

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، elham90 ، FA.ARDAKANI
با سلام و خسته نباشيدخيلي ممنونم از اين سايت خوب و پربارتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام ، خدا قوت ، منم به نوبه خودم از مدیریت سایت و کسانی که دلسوزانه برای پربارشدن سایت تلاش میکنند متشکرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۷-۱۶، ۰۳:۳۱ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۷-۱۶، ۰۳:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: ضمن تشکر فراوان از مدیر محترم، گفتنی است زحمات و تلاش بی نهایت و پیگیری مستمر ایشان و برقراری رابطه خوب و صمیمی و محترمانه شان با اعضا باعث ایجاد حس همکاری و تبادل اطلاعات بیشتر در اعضا می شود از جمله من...
    این اتفاقی است که در سایت های مشابه کمتر دیده شده
    از ایشان بخاطر ایجاد چنین جو علمی و دوستانه ای صمیمانه قدردانی میکنم و برایشان آرزوی بهترینها را دارم

من هم به عنوان عضو کوچکی از سایت از شما تشکر میکنم و امیدوارم همواره در راه موفقیت گام بردارید و این هدیه ای است ناقابل از طرف سایت به شما و بقیه دوستان که برای موفقیت شهرسازان و معماران زحمات زیادی میکشیدو ساعتها برای دوستان وقت میزارید.
    از مهندس نصیری مجد تشکر میکنم و امیدوارم ایشان هم همواره موفق باشند.
    بزودی سرعت سایت با کمکی که مهندس کردند بالاتر رفته و دسترسی راحتتر و سریعتر برای اعضا امکان پذیر خواهد شد.
    لازمه یه نکته ای را باز بگم و اون اینکه :
    به خدا اگر میدونستم که سایت در حدود 7 ماه بیش از 4275 مهندس عضو و بیش از 4000 بازدید روزانه دارد الان وضعیت طراحی و ... این نبود.
    با تشکر
    دید دید دیدیدید دید ید یدیدیددد دد یی دید دیدیییدییید ت.......
    ا، نمی دونید اینا چین؟
    اینا آهنگ شروع سایتن دیگه!! :D
    راستی مهندس حالا که این همه سایتتون طرفدار داره یه فکری به حال طراحی سایت بکنین دیگه
    ماشالا چیزی که تو سایت زیاده بچه های معماری و طراحی شهرین که در مورد طراحی و استفاده از رنگ ها ( رنگ های گرم به خصوص ) صاحب نظرن
    وقتی هم که طراحی جدید سایت تموم شد، آهنگشم عوض کنید، تکراری شده به خدا!:angel:
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، alireza
    دست همه مدیران درد نکنه. واقعاً از رابطه خوبشون با بچه ها تشکر می کنم
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۶:۰۶ عصر)ایلیا نوشته است:
    (۱۳۹۰-۷-۱۶، ۰۳:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: ضمن تشکر فراوان از مدیر محترم، گفتنی است زحمات و تلاش بی نهایت و پیگیری مستمر ایشان و برقراری رابطه خوب و صمیمی و محترمانه شان با اعضا باعث ایجاد حس همکاری و تبادل اطلاعات بیشتر در اعضا می شود از جمله من...
    از ایشان بخاطر ایجاد چنین جو علمی و دوستانه ای صمیمانه قدردانی میکنم و برایشان آرزوی بهترینها را دارم

من هم به عنوان عضو کوچکی از سایت از شما تشکر میکنم و امیدوارم همواره در راه موفقیت گام بردارید و این هدیه ای است ناقابل از طرف سایت به شما و بقیه دوستان که برای موفقیت شهرسازان و معماران زحمات زیادی میکشیدو ساعتها برای دوستان وقت میزارید.
    بزودی سرعت سایت با کمکی که مهندس کردند بالاتر رفته و دسترسی راحتتر و سریعتر برای اعضا امکان پذیر خواهد شد.
    به خدا اگر میدونستم که سایت در حدود 7 ماه بیش از 4275 مهندس عضو و بیش از 4000 بازدید روزانه دارد الان وضعیت طراحی و ... این نبود.
    با تشکر
    ا، نمی دونید اینا چین؟
    راستی مهندس حالا که این همه سایتتون طرفدار داره یه فکری به حال طراحی سایت بکنین دیگه
    ماشالا چیزی که تو سایت زیاده بچه های معماری و طراحی شهرین که در مورد طراحی و استفاده از رنگ ها ( رنگ های گرم به خصوص ) صاحب نظرن

متاسفانه فایل mp3 را نمیشه در آپلود سنتر ها آپلود کرد اگه شما انجام دادید کدش را بدید بزارم.

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۸:۵۴ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۶:۰۶ عصر)ایلیا نوشته است:

با تشکر
    ا، نمی دونید اینا چین؟

متاسفانه فایل mp3 را نمیشه در آپلود سنتر ها آپلود کرد اگه شما انجام دادید کدش را بدید بزارم.
    چشم

پاسخ
    سلام
    فعالان و دلسوزانی که برای همیشه نام شان با ایران شهرساز خواهد بود.
    و تشکری ویژه از فعالان کنونی سایت

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,875 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,304 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,810 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 648 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,859 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,339 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,371 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,140 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
      رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان