امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی و تحلیل جزوه ی کامل مبانی نظری مهندس ارکیده
بررسی و تحلیل جزوه ی کامل مبانی نظری مهندس ارکیده
با سلام خدمت همه ی بچه ها.اگه کسی جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده رو کامل خونده بیاد نظراتش رو بده تا یه تحلیلی در مورد تعداد سوالاتی که از این جزوه در سالهای پیش کنکور اومده رو انجام بدیم.من این جزوه رو کامل خوندم و با سوالات سالهای گذشته کنکور ارزیابی کردم و نظر من در موردش اینه که:1-در کنکور آزاد با خواندن کامل این جزوه میتونم به یقین بگم که میشه تا 90 درصد زد.2-ولی در کنکور سراسری اون طور که من ارزیابی کردم تا سال 82 رو حداقل به طور میانگین نزدیک 18 تا سوال در این جزوه بود که به عبارتی میکنه 60 درصد که فکر نکنم برای کنکور سراسری کم باشه.در نتیجه به نظر من این جزوه اگه عالی هم نباشه ولی جزوه ی واقعا خوبیه.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، elham90 ، mina91
با تشکر فراوان از
meysam rezaei عزیز

کار فوق العاده جالبی انجام دادید

دوستان اصلا فقط به این جزوه اکتفا نکنید کتابها بخصوص کتابهای جدید خیلی مهمند و ..........

خود مدرس این جزوه هم معتقد بود که به هیچ وجه جزوه تنها جواب نمیده و خیلی تاکید روی خواندن منابع داشت

پس هرگز این اشتباه رو نکنید که فقط جزوه بخونید

خیلی عالیه که این دوستمون کامل جزوه رو خوندن از این به بعد فرصت کافی برای بررسی منابع دیگر رو هم دارند. خوشحال شدم

همگی موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
من هنوز این جزوه رو نخوندم چون فعلا دارم منابع اصلی رو میخونم و چند روزه که شروع به خوندن کردم ولی خوندن جزواتی که orkide ی عزیز زحمتشو کشیدن توی برنامه ام هست و بعد از مطالعه حتما نظرمو میگم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
من چندتا از مباحثشو خوندم همونطور ک مهندس میثم گفتن این جزوات برای دانشگاه آزاد خیلی عالین حتی رشته طراحی شهری چون اکثر سوالاتو دیدم از تو این جزوات اومدن جدای از بحث کنکور هم در ازمون نظام مهندسی هم سوالاتی از این جزوات دیدم اومده
در اینجا هم جا داره یکباره دیگه از مهندس orkide عزیزم تشکر فراوان داشته باشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,335 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,159 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست alireza 88 44,603 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۶ عصر
  دانلود کارنامه رتبه 22 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس محبوبه عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,346 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۳۶ عصر
  مصاحبه با رتبه 1 مرحله دوم و رتبه 3 نهایی کنکور 94 مهندس سمانه کاشی مشاور برترسایت alireza 7 3,746 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۹ عصر
  کارنامه رتبه 738 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس مرادی عضو فعال ایران شهرساز alireza 4 2,227 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
  دانلود کارنامه رتبه 46 کنکور 94 برنامه ریزی شهری مهندس ارشادی عضو فعال ایران شهرساز alireza 2 1,652 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۰۱ عصر
  سوالای مباحث و مبانی برنامه ریزی کنکور 95 سخت بود! alireza 0 764 ۱۳۹۵-۲-۱۷، ۱۲:۲۲ صبح
  تحلیل سوالات مبانی برنامه ریزی کنکور 1395 alireza 0 1,141 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۴ عصر
  نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری alireza 0 1,263 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۱:۱۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان