امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همکاری برای پروژه های شهرسازی
(۱۳۹۱-۲-۴، ۱۱:۱۴ صبح)parasto_gh نوشته است: این تاپیک هنوز هم سندیت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی هنوز هم همکار می‏خواین مهندس دهقان؟

درود
با اینکه دوست داریم که دانشجویان خودشون پروژه هاشون را انجام بدند ولی اگه همکاران سایت انجام ندهند به افرادی که تخصص ندارند و یا تجربه پایین دارند و با هزینه بالا میدهند و این سایت با کمترین هزینه و فقط برای رفاه حال دانشجویان این کار را انجام میده و تقریبا همه هزینه به شخص انجام دهنده تعلق میگیره.

سپاس

از دوستان تقاضا داریم که برای بوجود نیامدن مشکلات بعدی در انجام هر گونه کاری در سایت حتما با مدیریت هماهنگ کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، diamond
(۱۳۹۰-۷-۲۰، ۰۷:۲۱ عصر)AliReza نوشته است: با سلام
دوستانی که توانایی انجام پروژه شهرسازی را دارند به اینجانب پیام خصوصی دهند و یا با شماره 09171388783 تماس بگیرند.
شرایط:
1- مهندسی شهرسازی
2- داشتن نمونه کار
با سپاس

با سلام
اینجانب سعید نجفی ضمن تشکر از مدیر سایت انجمن شهرسازان ایران توانایی های زیر را دارم که اگر نیازی داشته باشید بنده آماده هستم.
آشنایی به کار میدانی
کار با نرم افزار Gis
انجام پروژه های کلاسی
در ضمن بنده در تهران مشغول به تحصیل هستم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam
    man fareghottahsile mohandesie shahrsazi hastam
    va montazere oomadane javabe arshad
    man too moddati ham ba yek sherkate mohandesi dar zamine tarhe tafsili hamkari dashtam
    khoshhal misham betoonam komaki konam
    projecte tarrahi ham ghabool mikonam
    va albate karhaye narm afzari manande Gis va auto cad
    montazere pasokhetoon hastam
    in ham addrese emaile man
    nicedream202010@yahoo.com
    (۱۳۹۰-۷-۲۰، ۰۷:۲۱ عصر)AliReza نوشته است: با سلام
    دوستانی که توانایی انجام پروژه شهرسازی را دارند به اینجانب پیام خصوصی دهند و یا با شماره 09171388783 تماس بگیرند.
    شرایط:
    1- مهندسی شهرسازی
    2- داشتن نمونه کار
    با سپاس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 969 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,258 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,863 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,110 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,836 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
      اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,583 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
      اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,635 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
      اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,940 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان