[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود خلاصه کتاب تاریخ شهر بنه ولو - pdf
دانلود خلاصه کتاب تاریخ شهر بنه ولو

.pdf   tarikhe shahr.pdf (اندازه: 116.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 341)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء...

2
RE: دانلود خلاصه کتاب تاریخ شهر بنه ولو
(1390-7-21، 12:51 صبح)afagh haydariyan نوشته است: دانلود خلاصه کتاب تاریخ شهر بنه ولو

درود
تعدادی از ارسال ها در سایت هستند که زدن دکمه تشکر و دادن اعتبار کم است و باید تشکر نوشتاری هم انجام شود.
از اینکه 2 فایل با ارزش را برای استفاده انجمن vip در سایت قرار دادید تشکر میکنم و آرزوی موفقیت در همه شرایط را دارم.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: elham90 ، haydariyan ، ایلیا ، 0RKIDEH ، atelieahjam
3
سلام مهندس ازتون ممنونم امیدوارم بتونم بیشتر از این فعالیت داشته باشم تا شاید گوشه ای از زحمات شما رو جبران کنم واقعا از زحمات بی دریغتون برای سایت و اعضا ممنونم

سپاس شده توسط: AliReza ، s1s2s3 ، atelieahjam
4
سپاس از شما

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan ، atelieahjam
5
من نمی تونم بازش کنم ارور میده
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: ایلیا
6
(1390-7-28، 03:02 عصر)fatyjo0on نوشته است: من نمی تونم بازش کنم ارور میده

درود
من دانلودش کردم و مشکلی نداشت و باز شد یک بار دیگه امتحان کنید و شاید از ورژن آکروبات ریدر شما باشه
با سپاس

سپاس شده توسط: haydariyan ، ایلیا
7
خیلی ممنون انشا الله خدا خیر بهتو بده

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan
8
سلام. واقعا از لطفتون متشكرم.

آخرین ارسال های من :
    9
    (1390-7-21، 12:51 صبح)afagh haydariyan نوشته است: دانلود خلاصه کتاب تاریخ شهر بنه ولو
    thank you

آخرین ارسال های من :
      10
      (1390-7-28، 03:02 عصر)fatyjo0on نوشته است: من نمی تونم بازش کنم ارور میده
      پس چرا برای ما باز میشه؟
      شاید مشکل از برنامه ای باشه که به وسیله اون پی دی اف رو باز می کنه
      در هر صورت الان زیپ شده این فایل رو براتون می ذارم
      (1390-7-21، 10:53 صبح)AliReza نوشته است:

درود
      تعدادی از ارسال ها در سایت هستند که زدن دکمه تشکر و دادن اعتبار کم است و باید تشکر نوشتاری هم انجام شود.
      از اینکه 2 فایل با ارزش را برای استفاده انجمن vip در سایت قرار دادید تشکر میکنم و آرزوی موفقیت در همه شرایط را دارم.
      با سپاس
      مهندس با نظر شما موافقم
      به همین دلیل 10.000 امتیاز به حساب ایشون هدیه دادم

.rar   tarikhe shahr.rar (اندازه: 110.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
       سپاس شده توسط: AliReza ، haydariyan ، FaTyJo0oN
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود فوق العاده با ارزش از شار تا شهر بصورت پاور پوینت- vip AliReza 12,601 1394-4-5، 02:17 عصر
      آخرین ارسال: sepidam
        VIP دانلود کتابهای الکترونیکی درزمینه مصالح معماری و شهرسازی armangostar 529 1393-10-2، 11:15 عصر
      آخرین ارسال: amindatcom
        VIP دانلود کتابهای الکترونیکی درزمینه مصالح معماری و شهرسازی armangostar 428 1393-10-2، 09:45 عصر
      آخرین ارسال: armangostar
        خلاصه کتاب مقدمه ای بر روش تحقیق در علوم انسانی- دکتر حافظ نیا aramo 13,719 1393-9-5، 07:45 صبح
      آخرین ارسال: ONE
        کتاب قواعد و معیار های طراحی فضای شهری مهندس توسلی sajjad21 3,476 1393-8-18، 03:03 عصر
      آخرین ارسال: reza1366
        دانلود ترجمه دروس 1 و 2 و 3 زبان تخصصی کتاب حسین فرهادی yaser seraj 17,715 1393-7-14، 11:20 عصر
      آخرین ارسال: Yasin-Archi
        دانلود جزوه دست نویس با کیفیت نکات عناصر و مصالح استاد کزازي طالبی 4,898 1393-7-7، 05:19 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        دانلود جزوه با ارزش تحلیل فضا مهندس کوهساری-vip @uror@ 8,126 1393-5-19، 01:57 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        امیر سویزی-کتاب قوانین شهری امير سويزي 755 1392-10-8، 06:41 عصر
      آخرین ارسال: امير سويزي
        دانلود کتاب کندو کاوی در تعریف طراحی شهری-دکتر کورش گلکار AliReza 7,283 1392-9-18، 09:40 عصر
      آخرین ارسال: mahdi_matin
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آخرین ارسال های انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه ه... 35 دقیقه‌ی پیش engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUC... 40 دقیقه‌ی پیش engurb engurb تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        وظایف و اختیارات شهرداری 3 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
        موج نرم افزارهای جدید گوشی‌های هوشمند، مسلماً دوچرخه سواری را آسان می‌گردان... 3 ساعت پیش sgc sgc مدیریت شهری
        پروژه آمار در شهرسازی 6 ساعت پیش U.D.SG سیدمحمد طرح،پروژه،نقشه
        مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ 11 ساعت پیش m.fallahdoust mahdi.j مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور 11 ساعت پیش mahshid -jm payam_km مشاوره کنکور
        درخواست دانلود مقاله 11 ساعت پیش moni_utopia haydariyan دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
        مشاوره برنامه ریزی  برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 دیروز A.pourvahedi payam_km مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... دیروز mahshid -jm payam_km مشاوره کنکور
        مشاوره طراحی  برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز دیروز m.fallahdoust shermi مشاوره کنکور
        مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی 5-7 AliReza meysam rezaei مشاوره کنکور
        کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ 5-7 AliReza apso92 درخواست طرح جامع
        برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن 5-7 AliReza ایلیا مشاوره کنکور
        درخواست رایگان  سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر ک... 5-7 imanataei imanataei درخواست مقاله
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
      [-]
      تبلیغات
      جستجو
      جستجوی گوگل