امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه آماده سازي محيط براي اجرا با مشاركت مردم دکترحسین ایمانی جاجرمی از دانشگاه تهران
قابل استفاده برای اعضای VIP سایت

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   آماده سازي محيط براي اجرا با مشاركت مردم.pdf (اندازه: 225.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 240)
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، ebirain ، darya 2010 ، elham90 ، sahel_p11 ، sharmin ، m.mohammadzadeh ، ahmad lotfi ، MUD ، haydariyan ، dely_sh ، archiman ، lofra ، FaTyJo0oN ، sattar ، atelieahjam
چرا انجمن vip گذاشتین جایی بزارید همه استفاده کنند :cool:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فکر کن جزوه دکتر رضوانی VIP بشه !!!!!!!21کل جزوه دکتر 10 صفحه است. . . . .78
آخرین ارسال های من :

my Halo:heart:
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۲-۳۱، ۰۷:۱۰ عصر)barname riz mantaghei نوشته است: فکر کن جزوه دکتر رضوانی VIP بشه !!!!!!!21کل جزوه دکتر 10 صفحه است. . . . .78

سلام این فایل 32 صفحه می باشد و اشتباه در عنوان بوده و مربوط به دکتر حسین ایمانی جاجرمی از دانشگاه تهران است.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    پس خدا رو شکر 31چون جزوه دکتر رضوانی که دیگه VIP نداره 15

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      طرح آماده سازی زمین و نمونه موردی... saeed nasiri majd 4 10,494 ۱۳۹۴-۱۱-۲۷، ۱۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: ماروسی
    Smile دانشگاه آزاد قزوین قابلیت بین المللی شدن را دارد diamond 0 2,000 ۱۳۹۱-۳-۲، ۱۰:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: diamond
      لکچر دکتر نوید سعیدی رضوانی با موضوع بافت فرسوده saeed nasiri majd 1 3,010 ۱۳۹۱-۲-۲، ۰۸:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: 0RKIDEH
    Smile فراخوان مسابقه عکس:شهر از نگاه من diamond 0 1,330 ۱۳۹۱-۱-۳۱، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: diamond
      دانلود جزوه: ارزیابی تاثیر اجتماعی دکتر محمد فاضلی دکتر سلمان پاک سرشت vip alireza 5 9,164 ۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۰:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: spencer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان