امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالعه گروهی و آمادگی برای کنکور ارشد 91
دوستان در این قسمت قراره هر هفته 2 کتاب منبع رو که بخونیم (یا اگه قبلا خوندیم) بیایم اینجا نکات ، صفحات مهم و سوالاتمون مطرح کنیم.
همچنین اگه مقاله یا نکته مهمی رو خوندیم به اشتراک بذاریم.
دوستانی که حس تایپ کردن ندارن فقط کافیه اسم منبع + صفحه+ خط رو تایپ کنن.
واسه شروع از کتاب تاریخ شکل شهر نوشته جیمز موریس اغاز میکنیم.
برای اینکه به درس خوندنتون هم لطمه نخوره میتونیم وسط هفته و روزای اخر هفته مطالبو به اشتراک بذاریم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، asma ، mitra ، hatefi ، elham90 ، mahzad
موضوع جالبیه به شرطی که دوستان اعلام آمادگی کنن مهندس...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
فکر میکنم اگر از منابع جدیدتر شروع بشه خیلی بهتره منابعی مثله موریس و شارتاشهر و... کتابهایی هستند ک در جزوات مختلف ازشون خلاصه اومده
کتابهای جدیدتر و یسری کتاب و مقاله ک فرصت خوندشون کم هست فک میکنم از اونا شروع بشه بهتر هست باز نظر دوستان در این موارد چی باشه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
دوستان اعلام آمادگی کنن از هر کجا که خواستن شروع می کنیم.

پاسخ
سلام.جاهایی که باید از موریس بخونیم:از ص1 تا ص 445 کلهم.اگه خواستین 211-281 فقط یه نگاه بندازین.:D
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من اعلام آمادگی می کنم

می تونیم شروع کنیم:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
دوستان اگر همیشه به اینترنت دسترسی دارین برای فهم کتابهای تاریخی تصاویر را از google erth پیدا کنید و حتما همراه خوندن کتاب با تصاویر جلو برید. من اینکارو می کنم خیلی هم لذت می برم. :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم با اینکه اغلب این کتابا رو خودم درس می دم اما باز پایم که واسه چندمین بار باز باهاتون بخونم اونا رو، اما لااقل از کتابایی شروع منین که من خودم اونا رو درس ندم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیایی شهری ( حسین شکوهی) رو در این لینک مطالعه کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...49#pid8949
    خلاصه نکات کتاب از شار تا شهر دکتر حبیبی
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...51#pid8951

پاسخ
     سپاس شده توسط sara1985 ، elham90 ، mahzad ، maj5

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,347 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,163 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,037 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,276 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 652 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,620 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,479 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,229 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: nasim ashrafi
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 852 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان