امتیاز موضوع:
  • 80 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ همراه با فایل نمونه 3DMAX توسط استاد نصیری
پرسش و پاسخ همراه با فایل نمونه 3DMAX توسط استاد نصیری
سلام مهندسین و دانشجویان کشور عزیزمون ایران
با دعوت از مهندس نصیری مجد که در 3DMAX استاد هستند انجمن آموزش این نرم افزار فوق العاده در سایت ساخته شد.
حمایت شما و سوالات شما میتونه مایه دلگرمی باشد.
مدیران سایت از ایشون تشکر و از خداوند طلب موفقیت بیشتر مینماییم.
سوالات خود را در حوزه آموزش در همین تاپیک بزارید و امیدوارم ایران شهرساز بهتر از قبل شود و به دانش شما دوستان افزوده شود.
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، S.K.Y ، JAVAD4050 ، m.mohammadzadeh ، atelieahjam ، oyster
با سلام خدمت مدیر انجمن و آقای مجد
من 3d max رو در حد مقدماتی بلدم
بیشتر دستوراتشو بلدم ولی پروژه کار نکردم(کم کاری کردم)
با جزوه ای که گذاشتین می تونم پیشرفت کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۵، ۰۶:۳۱ عصر)city111 نوشته است: با سلام خدمت مدیر انجمن و آقای مجد
من 3d max رو در حد مقدماتی بلدم
بیشتر دستوراتشو بلدم ولی پروژه کار نکردم(کم کاری کردم)
با جزوه ای که گذاشتین می تونم پیشرفت کنم؟

سلام مهندس
ببینید 3d max فقط تمرین تمرین تمرین می خواد اگر هر هفته شما یا دیگر اعضای سایت تمرین کنید اون وقته که براتون
سوالا پیش میاد و پیشرفت می کنید(تردی مکس فقط در معماری کاربرد نداره هم برنامه ریزی شهری هم طراحی شهری یا شاید دیگر رشته ها)
بهترین نرافزار سه بعدی که تو دنیا داره کار می شه،با توجه به اینکه جدیدا revitهم اومده در بازار باز نمی تونه کاره مکس رو انجام بده.شاید توپلان نما یا برش یا رندرهای ضعیف موفق هست اما هیچ گاه جای مکس رو نمی گیره البته تا الان.
جزوه ای که در سایت گذاشتم خوبه اما در سطح مقدماتی می تونه کمک خوبی باشه برای دوستانی که می خوان شروع کنن.
موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
3dmax کلاس رفتم در حد مقدماتی ولی جاهای اصلیش که متریال بود قسمت نشد برم
تو سایت دنبال پروژه بگردم کار کنم
وضعیت Auto cad ام هم همینطوره ولی اتوکد رو کلاس نرفتم خودم دستوراتشو خوندم ولی فعلا عملا کار نکردم

پاسخ
یک نمونه پروژه گذاشتم رو سایت می تونید از اون استفاده کنید
پیشنهادم تمرین فقط خوندن دستوراتش کمکی نمیکنه چون با سوالات زیادی مواجه می شوید

پاسخ
با سلام
کدوم پروژه منظورتون هست؟

پاسخ
سلام مهندس من زمانی مکس مقدماتی را اموزش دیدم و با پشتکاری که داشتم تونستم با تمرین زیاد پیشرفت کنم به حدی که تا به امروز تونستم در سطح عالی از نورپردازی وی ری استفاده کنم و واقعا همه چیز تمرین است تا جایی که امروز بهم پیشنهاد تدریس مکس را هم تو اموزشگاهها دادند پس تمرین یادتون نره یک سوال کوچلو از مهندس من نمیدونم هر راه حلی انتخاب می کنم که از فایلهای rpc استفاده کنم نمیشه شما استاد ترید یک راهنمایی بکنید ممنون میشم نمیدونم چرا اینجوری می شه فقط پیغام میده با سپاس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط oyster
(۱۳۹۰-۸-۲۲، ۱۲:۰۰ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام مهندس من زمانی مکس مقدماتی را اموزش دیدم و با پشتکاری که داشتم تونستم با تمرین زیاد پیشرفت کنم به حدی که تا به امروز تونستم در سطح عالی از نورپردازی وی ری استفاده کنم و واقعا همه چیز تمرین است تا جایی که امروز بهم پیشنهاد تدریس مکس را هم تو اموزشگاهها دادند پس تمرین یادتون نره یک سوال کوچلو از مهندس من نمیدونم هر راه حلی انتخاب می کنم که از فایلهای rpc استفاده کنم نمیشه شما استاد ترید یک راهنمایی بکنید ممنون میشم نمیدونم چرا اینجوری می شه فقط پیغام میده با سپاس

سلام ببخشید دیر جواب دادم مسافرت بودم
مهندس rpcها رو برای ویری نساختن ،این فایلها فقط در مکس دیفالت و منتال ری کار می کنند،اگر در موتور رندرر ویری از اون
استفاده کنید پیغام می ده یا اینکه تو رندر نهایی rpcها رو سیاه می اندازه.
rpcها :این فایلها رو با عکسبرداری از زوایای مختلف تهیه کردن و خیلی حجم کار رو سبک می کنه و هم چنین واقعی هستن،
برای مکس دیفالت و منتال، خیلی خوب میشه ازش کار حرفه ای در آورد.اما یه ضعف بزرگش اینه که فعلا در ویری نمیشه ازش استفاده کرد.
از بالا(پلان)هم نمیشه ازش رندر گرفت و همچنین در نور شب هم نمی توان از اونها استفاده کرد.
یه تعداد محدودی از rpc ها در شب کار میکنن یعنی اینکه اونارو تو شب عکسبرداری کردن اما به نظرم غیر واقعی است.
بهترین کار اینه که از آبجکت های حرفه ای استفاده کنید یا اینکه اگر می خوای سبک تر باشه از آدم آلفا (عکس و منفی آن)
استفاده کنید.
موفق باشید
(۱۳۹۰-۸-۶، ۰۸:۵۹ عصر)city111 نوشته است: با سلام
کدوم پروژه منظورتون هست؟

سلام این لینکشه:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4902

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام پس لطف می کنید یک خورده ابجکت انسان را در سایت قرار بدیدrpc منظورم نیست بلکه فایلی که تو وی ری کار کنه

پاسخ
مهندس سی دی هاش همه جا پیدا می شه سنگینه حجمش

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود فایل یک خانه ویلایی (تری دی مکس) saeed nasiri majd 1 6,272 ۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان