امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: مهم::مشاور معماری برای سایت ایران شهرساز-خیلی مهم
سلام دوستان
پیامهای زیادی برای مشاوره و معرفی منابع از طرف دوستان برام ارسال شده و با توجه به اینکه این سایت در قسمت مشاوره طراحی شهری رتبه 1 کنکور 90 و در قسمت برنامه ریزی رتبه 9 و 20 مرحله اول کنکور 90 هستند و زحمت کمک به دوستان را میکشند.
متاسفانه در گرایش معماری هنوز فردی را نداریم و از شما خواهشمندیم که اگر خودتان رتبه زیر 100 و یا فردی را میشناسید حتما معرفی کنید تا به دوستان کمک کنند.
مطمئن باشید که جواب کارهایمان را در همین دنیا خواهیم دید و هدیه سایت هم به مشاور مدیریت انجمن معماری خواهد بود.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، soheilarch ، 0RKIDEH ، somita ، saeed nasiri majd ، MHAKBARI
دوستان رتبه ی برتر گرایش معماری خواهشا منابع اصلی که مطالعه کردن نحوه ی مطالعشون نحوهی برنامه ریزیشون و هر چیزی که میتونه کمک کنه رو اعلام کنن ممنون.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
دوستان رتبه ی برتر گرایش معماری خواهشا منابع اصلی که مطالعه کردن نحوه ی مطالعشون نحوهی برنامه ریزیشون و هر چیزی که میتونه کمک کنه رو اعلام کنن ممنون. مخصوصا کارنامه اسکیسشون و مراحلی که واسه اسکیس داشتن...کتاب و منابع...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    مشاوره برای شهرسازی ندارین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خواهشااااااااااااااااادوستان ارشد معماری جواب بدین. مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۸-۱۱، ۰۸:۴۳ عصر)sajjad21 نوشته است: سلام
      مشاوره برای شهرسازی ندارین؟

سلام

راهنمایی طراحی شهری رتبه 1 کنکور 90

راهنمایی برنامه ریزی شهری رتبه 9 و 20 کنکور 90

لینک طراحی شهری:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888

لینک برنامه ریزی شهری:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...40#pid7440

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...42#pid8742

پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050
      چرا هنوز مشاور معماری ندارید !!!!!! :( دوستان ارشد معماری لطفا بیاین راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط JAVAD4050
        معماریاااااااااااااااااااااااااااااا کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟78
        آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
        اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۲:۳۵ عصر)arshadememari نوشته است: معماریاااااااااااااااااااااااااااااا کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟78

سلام مشاوره رتبه 68 کنکور سراسری 1391

به آدرس زیر بروید و سوال خود را از مهندس علی آبادی بپرسید

http://www.iranmemar.com/showthread.php?...4#post3474

پاسخ
         سپاس شده توسط .Utopia
        سلام من میخوام خودمو واسه کنکور ارشد طراحی شهری 92 اماده کنم کمک میخوام

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,222 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,535 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
            منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
          آخرین ارسال: lind_o58
            من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
            مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,010 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: Yahgmur
            گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,512 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
            مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز m.fallahdoust 35 8,256 ۱۳۹۴-۵-۸، ۱۲:۴۵ صبح
          آخرین ارسال: shermi
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,200 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
          آخرین ارسال: meysam rezaei
            برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,544 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان