ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی تبریز)" رو کسی داره؟
دوستان مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی منطقه 6 تبریز)" رو کسی داره؟
نوشته بهمن هادیلی، عظیم علی زینالی
نشریه فراسوی مدیریت

آخرین ارسال های من :
2
RE: مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی تبریز)" رو کسی داره؟
در قبال زحماتی که در سایت میکشید کوچکترین کار را انجام دادم
دانلود همین مقاله:

مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی منطقه 6 تبریز)"
[b]نوشته بهمن هادیلی، عظیم علی زینالی[/b]

دانشگاه آزاد اسلامي، واحد تبريز
مقاله حاضر در مورد ضرورت ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار منطقه 6 شهرداري تبريز است، سوال اصلي تحقيق اين است که آيا ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار ضرورت دارد؟ روش تحقيق حاضر توصيفي و کاربردي مي باشد. جامعه آماري پژوهش شامل تمامي کارمندان شهرداري منطقه 6 تبريز مي باشد که از طريق جدول مورگان بدست آمده است و در گردآوري داده ها از تکنيک طيف ليکرت استفاده شده است. اين تحقيق درنظر دارد با تهيه زيرساخت هاي نظري و فکري و شفاف سازي ارتباط بين شهر الکترونيک و توسعه پايدار، به توجيه دلايل علمي اين امر و ضرورت ايجاد شهر الکترونيک در جهان رو به توسعه پايدار بپردازد. يافته هاي تحقيق نشان داد که ايجاد شهر الکترونيک در توسعه پايدار ضرورت دارد.
دانلود مقاله:

.pdf   iranshahrsaz.com--maghale m6 tabriz.pdf (اندازه: 230.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 119)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، darya 2010 ، archiman ، saeed nasiri majd ، aramo ، روجا ، haydariyan
3
RE: مقاله "ضرورت ایجاد شهر الکترونیک در توسعه پایدار(مطالعه موردی تبریز)" رو کسی داره؟
خیلی خیلی خیلی ممنون
خوشحال شدم واقعا. فکر نمیکردم کسی داشته باشه
خیلی لطف کردید
ولی من که کاری نمیکنم! در برابر زحمات شما و دوستان

سپاس شده توسط: aramo
4
سلام مهندسorkide مهندس دهقان زحمت کشیدن و مقاله رو براتون تو سایت گذاشتن دستشون درد نکنه،ولی شما میتونید این مقاله و خیلی از مقاله های دیگه رو از سایت sid.irدانلود کنید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: 0RKIDEH
5
سلام.من میخواستم بهم در مورد انتخاب موضوع در سمینار مسائل شهری بهم کمک کنین.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: ایلیا
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      کسی طرح ناحیه ای داره؟ parasto_gh 4,172 1391-4-25، 10:57 صبح
    آخرین ارسال: diamond
      مقاله تاریخ تهران ali_ahmadi 1,000 1390-7-29، 09:20 صبح
    آخرین ارسال: ali_ahmadi
      کمک کنید؟توسعه روستا به روستا-شهرو آسیب های اجتماعی آن eli 60 1,727 1390-3-2، 10:59 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل