امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بزودی دانلود فایلهای صوتی مقاله های بسیار مهم شهرسازی و معماری
سلام مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران

بزودی مقالات بسیار مهم شهرسازی و معماری را برای دانلود در اختیار شما قرار میدهم که بتونید در اوقات آزاد در هر جایی که هستید استفاده کنید.

این کار برای نخستین بار در ایران و در انجمن ایران شهرساز انجام میشود.

لطفا لیست مقالات بسیار مهم را پیشنهاد دهید.

نظرات شما برای انجام این کار بسیار مهم میباشد.

این پیشنهاد توسط یکی از اعضای سایت به اینجانب شد و به نظرم رسید که این کار انجام و عملی شود/

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۴، ۱۰:۰۷ صبح)AliReza نوشته است: سلام مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران

بزودی مقالات بسیار مهم شهرسازی و معماری را برای دانلود در اختیار شما قرار میدهم که بتونید در اوقات آزاد در هر جایی که هستید استفاده کنید.

این پیشنهاد توسط یکی از اعضای سایت به اینجانب شد و به نظرم رسید که این کار انجام و عملی شود/

با سپاس

salam
b nazare man kare khaili khubiye.....
man movafegham:blush:
mer30
آخرین ارسال های من :

خداوندا،تقدیرم را زیبا بنویس.کمکم کن آنچه تو زود می خواهی من دیرنخواهم و آنچه تو دیر می خواهی من زود نخواهم.(
    دکترشریعتی)
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۸-۴، ۰۱:۳۰ عصر)Afsaneh Keshavarz Emami نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۴، ۱۰:۰۷ صبح)AliReza نوشته است: سلام مهندسین و دانشجویان سرزمین بزرگ ایران

با سپاس

salam
    b nazare man kare khaili khubiye.....
    man movafegham:blush:
    mer30
    سلام
    کاش قبلش موضوعات اولیه رو مشخص می کردین
    شایدم نه!
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,876 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,860 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,109 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,579 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
      خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,095 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
      اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,444 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان