امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی دانشگاه تهران / خانم دكتر قيابكلو
با سلام

جزوه تنظیم شرایط محیطی دانشگاه تهران / خانم دكتر قيابكلو.
این جزوه برای همه کنکوری های معماری و مخصوصاً آنهایی که تصمیم دارند تکنولوژی معماری شرکت کنند بسیار مفید است.
ان شاالله بزودی جزوات جدید تری را درباره رشته تکنولوژی معماری آپلود می کنم.

با آرزوی موفقیت شما.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

میاسای ز آموختن، یک زمان
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ehsan_69 ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، JAVAD4050 ، atelieahjam ، mahnazde
سلام.بنده وقتی میخام جزوه تنظیم رو دانلود کنم ارور میده ،به این جزه هم خیلی احتیاج دارم.چه کنم؟؟!!:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ehsan_de
    (۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۰:۱۰ صبح)مجتبی شادلو نوشته است: سلام.بنده وقتی میخام جزوه تنظیم رو دانلود کنم ارور میده ،به این جزه هم خیلی احتیاج دارم.چه کنم؟؟!!:huh:

دوست عزیز برای دانلود فایل انجمن vip باید عضو ویژه شوید برای اطلاعات بیشتر:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5413
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، ehsan_de

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,677 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,926 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,678 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,522 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
      غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,200 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
      درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,103 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,663 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,910 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,599 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
      غیر رایگان جزوه فناوری های نوین ساختمان - سینا شریفی MHAKBARI 0 2,079 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۹:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان