امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام دوستان این داستان را بخونید امیدوارم برای شما هم مثل من مفید باشه
سلام آرامش
پادشاهی جایزه بزرگی برای هنرمندی گذاشت که بتواند به بهترین شکل آرامش را تصویر کند نقاشان بسیاری آثار خود را به قصر فرستادند آن تابلوها تصاویری بودند از جنگل به هنگام غروب رودهای آرام کودکانی که در خاک می دویدند رنگین کمان در آسمان و قطرات شبنم بر گلبرگ گل سرخ پادشاه تمام تابلوها را بررسی کرد اما سر انجام فقط دو اثر را انتخاب کرد اولی تصویر دریاچه آرامی بود که کوههای عظیم و آسمان آبی را درخود منعکس کرده بود در جای جایش می شد ابرهای کوچک و سفید را دید و اگر دقیق نگاه می کردند در گوشه چپ دریاچه خانه کوچکی قرار داشت پنجره اش باز بود دود از دودکش آن بر می خواست که نشان می داد شام گرم و نرمی آماده است تصویر دوم هم کوهها را نمایش می داد اما کوهها ناهموار بود قله ها تیز و دندانه ای شکل بود آسمان بالای کوهها بطور بی رحمانه ای تاریک بود و ابرها آبستن آذرخش تگرگ و باران سیل آسا بود این تابلو با تابلوهای دیگری که برای مسابقه فرستاده بودند هیچ هماهنگی نداشت اما وقتی آدم با دقت به تابلو نگاه می کرد در بریدگی صخره ای شوم جوجه پرنده ای را می دید. آنجا در میان غرش وحشیانه طوفان جوجه گنجشکی آرام نشسته بود پادشاه درباریان را جمع کرد و اعلام کرد که برنده جایزه بهترین تصویر آرامش تابلو دوم است بعد توضیح داد: آرامش آن چیزی نیست که در مکانی بی سر و صدا بی مشکل بی کار سخت یافت می شود چیزی است که می گذارد در میان شرایط سخت آرامش در قلب ما حفظ شود این تنها معنای حقیقی آرامش است . :blush:
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، asma ، 0RKIDEH ، alireza ، m.mohammadzadeh ، century21 ، ایلیا ، roya.e ، پریسیما ، 9123533029 ، khansa ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,911 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  شیوه مطاله برای آزمون نظام مهندسی پریسیما 4 2,508 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۴۹ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,315 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,213 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,292 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,880 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم alireza 8 3,393 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: zolatan
  باتوجه به پاسخ دوستان عزیز به سوال چرا بعضی از افراد اعتماد به نفس ندارند ، فهمیدیم FA.ARDAKANI 1 2,004 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۰۷ صبح
  مشاوره سلام دوستان کسی میدونه،ارشد مدیریت دولتی میتونه رشته دکتری شهرسازی شرکت کنه؟؟ alireza 0 1,653 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۳۳ صبح
  مشاوره نگرانی ترم اولی های کارشناسی شهرسازی در مورد آینده شهرسازی نظر شما مهمه alireza 3 1,979 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان