امتیاز موضوع:
  • 88 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::اعلام نتایج::نفرات اول تا بیستم آزمون ششم برنامه ریزی 14 آبان ماه 1390 * شنبه*

نفر اول تا بیستم آزمون ششم سایت ایران شهرساز

میتونید فایل pdf نفرات برتر را در لینک زیر دانلود کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...04#pid9504

[تصویر:  425v1sltrzqag4f1y6s.png]

برای شرکت در آزمون روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir/index.php

آزمون 30 درصد اول منابع{منابع در سایت http://iranshahrsaz.ir/ }
سلام دوستان

تعدادی اطلاعات خود را به سامانه پیام کوتاه فرستاده اند و بقیه هم تا قبل از شروع آزمون یعنی روز جمعه 13 آبان 1390 مهلت دارند تا اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی و گرایش برنامه ریزی شهری و نام کاربری در سایت را به شماره 30005683000000 بفرستند.

قبل از شروع آزمون نام کاربری و رمز به همراه شرکت کنندگان ارسال میشود.

توجه:

تمام آزمونهای باقی مانده سایت فقط در روزهای شنبه برگزار میشود و این تغییر برای تداخل نداشتن با آزمونهای موسسه ها میباشد.

با تشکر تیم برگزاری آزمونهای آنلاین ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام مهندس
میخواستم ببینم کسایی که واسه آزمون 5 رمز دریافت کردند دوباره نیاز هست واسه ابن آزمون رمز دریافت کنند؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۷، ۰۴:۴۳ صبح)fatyjo0on نوشته است: سلام مهندس
میخواستم ببینم کسایی که واسه آزمون 5 رمز دریافت کردند دوباره نیاز هست واسه ابن آزمون رمز دریافت کنند؟

سلام
افرادي كه در آزمونهاي چهارم و پنجم رمز دريافت نمودند نيازي به دريافت رمز دوباره ندارند.
در صورتي كه با مشكلي برخورد كرديد ميتونيد با شماره 09171388783 يا ايميل iranshahrsaz@yahoo.com تماس بگيريد.
با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
ممنون از استقبالتون

توجه:

لازم نیست چند بار پیام بفرستید فقط یکبار کافی است و 1 ساعت قبل از آزمون برای شما پیام فرستاده میشود و رمز و نام کاربری ارسال میشود.

باز هم متذکر میشم:

افرادی که در آزمون چهارم و پنجم شرکت نمودند لازم نیست پیام بفرستند و همون رمز و نام کاربری برای این آزمون هم میتونید استفاده کنید.

برای شرکت به شماره 30005683000000 نام کاربری و گرایش را بفرستید.

برای شرکت در آزمون به آدرس زیر بروید:

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir/index.php

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
آزمون ششم برنامه ریزی شهری از ساعت 8 صبح روز 14 آبان ماه 1390{{شنبه}} شروع میشود و ساعت 12 شب به پایان خواهد رسید.

رمز برای داوطلبین جدید فرستاده میشود و داوطلبینی که در آزمون چهارم و پنجم رمز دریافت نمودند رمزی فرستاده نمیشود و با همان رمز قبلی میتونند شرکت کنند.

با سپاس تیم مدیریتی آزمون های آنلاین

از مهندسین ORKIDE_04 و MUD تشکر میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
آزمون ششم برنامه ریزی در حال برگزاری است و تا ساعت 24 روز شنبه 14 آبان ماه 1390 ادامه دارد و نفرات برتر در پایان آزمون معرفی خواهند شد.

افرادی که در آزمون چهارم و پنجم شرکت نمودند نیازی به رمز ندارند و از همون رمز میتونند استفاده کنند.

به امید موفقیت

پاسخ
بدليل استقبال بالاي اين آزمون براي تعدادي نام كاربري و رمز ارسال شده و براي بقيه تا ساعتي ديگر ارسال ميشود.
تا اين لحظه مهندس ميثم رضايي در صدر قرار دارد.

پاسخ
بدليل تعداد زياد شركت كنندگان اين آزمون تا ساعت 14 فردا ادامه خواهد يافت با سپاس
دوستان ميتونند تا امشب هم نام كاربري خود را به شماره 30005683000000 بفرستند.

پاسخ
رقابت بسیار نزدیک atusa و امین خاکپور و رقابت بسیار نزدیک میثم رضایی و ilia87

نفرات اول تا پنجم تا این لحظه:

1- zolatan

2- امین خاکپور

3- atusa66

4-میثم رضایی

5- ilia87

دوستان فردا هم آزمون ادامه دارد بدلیل فرستاده نشدن نام و رمز برای تعدادی از دوستان و تعداد شرکت کننده بالا

پاسخ
با تشکر فراوان از زحمات مهندس علیرضا فقط یه خواهشی که دارم بچه ها این آزمونم مثل کنکور بدونن و از هیچ کمکی استفاده نکنن سعی کنید خودتون رو بسنجید این که نفر چندم بشید اصلا مهم نیست من خودم در هر آزمون که میدم برای خودم یادداشت میکنم که تو هر درس چه مقدار غلط و چقدر درست و چقدر نزدم و با آزمونهای قبلی مقایسه میکنم که ببینم چقدر پیشرفت داشتم و سعی میکنم در هر آزمون از غلطهایی که در آزمون داشتم کم کنم سعی کنید خودتون باشید تا پیشرفت داشته باشید.موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,443 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
آخرین ارسال: hanieh.yas
  نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,298 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,312 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
  2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,003 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
آخرین ارسال: targol.s
  ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,804 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: kvahid
  هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,382 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
  آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,804 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: samira.n
  آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,473 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
  رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,468 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
  جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,064 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان