ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لیست مقاله های بسیار مهم کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391
سلام

از همه مهندسین سایت تقاضا دارم تا بهترین مقاله هایی که برای ارشد برنامه ریزی یا طراحی شهری مهم هستند را فقط نام ببرند.

این کار برای اینه که اطلاع داشته باشیم و مقالاتی را که در سایت موجود نیستند را بزاریم و فایل صوتی را نیز حداکثر تا هفته آینده آماده کنم.

ممنون از همکاریتون
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: elham90 ، haydariyan ، mahzad ، JAVAD4050 ، asma ، 0RKIDEH
2
RE: لیست مقاله های بسیار مهم کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391
یکی از مقاله های مهم را معرفی کنید!

از رتبه های برتر انتظار بیشتری داریم و افرادی که ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری قبول شدند و یا رتبه های خوبی آوردند.

سپاس

سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، haydariyan ، 0RKIDEH
3
به نظر من و باتوجه به سوالات سالهای قبل

طراحی شهری
1- مولفه های سازنده ی کیفیت طراحی شهری
2-از تولد تا بلوغ طراحی شهری
کوروش گلکار

مهندسین عزیزلطفا مشارکت کنن

از مدیر عزیزهم بابت موضوع مطرح شده ممنونم
;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: alireza ، asma ، shahryar ، mahzad
4
(1390-8-10، 02:15 عصر)javad4050 نوشته است:  به نظر من و باتوجه به سوالات سالهای قبل

طراحی شهری
1- مولفه های سازنده ی کیفیت طراحی شهری
2-از تولد تا بلوغ طراحی شهری
کوروش گلکار

مهندسین عزیزلطفا مشارکت کنن

از مدیر عزیزهم بابت موضوع مطرح شده ممنونم
;)

ممنون عالی بود

ان شالله تا هفته آینده فایل صوتی هر دو مقاله برای استفاده دوستان در اوقات آزاد{تفریح-خرید- مسافرت و...} در سایت قرار میدهم.

منتظر مقالات بسیارمهم برنامه ریزی شهری هستیم....

سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، elham90 ، haydariyan ، asma ، 0RKIDEH
5
سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: somita ، 0RKIDEH ، haydariyan ، mahzad
    6
    (1390-8-16، 01:49 صبح)محمدرامین نوشته است:  سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

بسیار عالی و ممنون ازشما
    اگر دوستان مقالات دکتر عزیزی در رابطه با شاخصهای مسکن رو بخواهند فایل اسکن شده اش در قسمت پانزدهم جزوه کلاسی مباحث عمومی در سایت ایران شهرساز هست.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4908
    موفق باشید

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: mahzad
    7
    (1390-8-16، 11:33 صبح)orkideh_04 نوشته است:  
    (1390-8-16، 01:49 صبح)محمدرامین نوشته است:  سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

بسیار عالی و ممنون ازشما
    اگر دوستان مقالات دکتر عزیزی در رابطه با شاخصهای مسکن رو بخواهند فایل اسکن شده اش در قسمت پانزدهم جزوه کلاسی مباحث عمومی در سایت ایران شهرساز هست.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4908
    موفق باشید
    سلام
    تصور می کنم اکثر مقالات کوروش گلکار برای بچه های طراحی شهری و مقالات عزیری برای بچه های برنامه ریزی خوندنش مفید باشه
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
     سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، mahzad
    8
    سلام

از همه مهندسین سایت تقاضا دارم تا بهترین مقاله هایی که برای ارشد برنامه ریزی یا طراحی شهری مهم هستند را فقط نام ببرند.

این کار برای اینه که اطلاع داشته باشیم و مقالاتی را که در سایت موجود نیستند را بزاریم.

ممنون از همکاریتون

9
    فایل صوتی خیلی خوبه آقای مدیر ادامه دهید

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 53 1396-4-28، 02:40 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 129 1396-4-24، 02:56 عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 177 1396-4-21، 07:00 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 684 1396-3-20، 12:08 صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 639 1396-3-17، 10:44 عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 493 1396-3-17، 09:12 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 558 1396-3-16، 06:03 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 400 1396-3-16، 06:03 عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 805 1396-2-13، 04:39 عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 350 1396-1-30، 05:37 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
      بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
      100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
      جزوه سیر اندیشه ها در شهرسازی 4-12 محمد یگانه mrw_45 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل