امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست مقاله های بسیار مهم کنکور ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1391
سلام

از همه مهندسین سایت تقاضا دارم تا بهترین مقاله هایی که برای ارشد برنامه ریزی یا طراحی شهری مهم هستند را فقط نام ببرند.

این کار برای اینه که اطلاع داشته باشیم و مقالاتی را که در سایت موجود نیستند را بزاریم و فایل صوتی را نیز حداکثر تا هفته آینده آماده کنم.

ممنون از همکاریتون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، haydariyan ، mahzad ، JAVAD4050 ، asma ، 0RKIDEH
یکی از مقاله های مهم را معرفی کنید!

از رتبه های برتر انتظار بیشتری داریم و افرادی که ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری قبول شدند و یا رتبه های خوبی آوردند.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، haydariyan ، 0RKIDEH
به نظر من و باتوجه به سوالات سالهای قبل

طراحی شهری
1- مولفه های سازنده ی کیفیت طراحی شهری
2-از تولد تا بلوغ طراحی شهری
کوروش گلکار

مهندسین عزیزلطفا مشارکت کنن

از مدیر عزیزهم بابت موضوع مطرح شده ممنونم
;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، asma ، shahryar ، mahzad
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۰۲:۱۵ عصر)javad4050 نوشته است: به نظر من و باتوجه به سوالات سالهای قبل

طراحی شهری
1- مولفه های سازنده ی کیفیت طراحی شهری
2-از تولد تا بلوغ طراحی شهری
کوروش گلکار

مهندسین عزیزلطفا مشارکت کنن

از مدیر عزیزهم بابت موضوع مطرح شده ممنونم
;)

ممنون عالی بود

ان شالله تا هفته آینده فایل صوتی هر دو مقاله برای استفاده دوستان در اوقات آزاد{تفریح-خرید- مسافرت و...} در سایت قرار میدهم.

منتظر مقالات بسیارمهم برنامه ریزی شهری هستیم....

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، elham90 ، haydariyan ، asma ، 0RKIDEH
سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط somita ، 0RKIDEH ، haydariyan ، mahzad
    (۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۴۹ صبح)محمدرامین نوشته است: سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

بسیار عالی و ممنون ازشما
    اگر دوستان مقالات دکتر عزیزی در رابطه با شاخصهای مسکن رو بخواهند فایل اسکن شده اش در قسمت پانزدهم جزوه کلاسی مباحث عمومی در سایت ایران شهرساز هست.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4908
    موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mahzad
    (۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۱:۳۳ صبح)orkideh_04 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۴۹ صبح)محمدرامین نوشته است: سلام به دوستان عزیز.منم مقالات دکتر گلکار رو پیشنهاد می کنم. و مقاله ی جایگاه شاخص مسکن در برنامه ریزی :مهدی عزیزی

بسیار عالی و ممنون ازشما
    اگر دوستان مقالات دکتر عزیزی در رابطه با شاخصهای مسکن رو بخواهند فایل اسکن شده اش در قسمت پانزدهم جزوه کلاسی مباحث عمومی در سایت ایران شهرساز هست.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4908
    موفق باشید
    سلام
    تصور می کنم اکثر مقالات کوروش گلکار برای بچه های طراحی شهری و مقالات عزیری برای بچه های برنامه ریزی خوندنش مفید باشه
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، mahzad
    سلام

از همه مهندسین سایت تقاضا دارم تا بهترین مقاله هایی که برای ارشد برنامه ریزی یا طراحی شهری مهم هستند را فقط نام ببرند.

این کار برای اینه که اطلاع داشته باشیم و مقالاتی را که در سایت موجود نیستند را بزاریم.

ممنون از همکاریتون

پاسخ
    فایل صوتی خیلی خوبه آقای مدیر ادامه دهید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,639 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,178 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,904 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان