امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبت اولیه و اجرای گفتگوی آنلاین از امشب{10 آبان 1390}
سلام به همه طالبان علم

از امشب گفتگوی آنلاین را در سایت قرار دادیم و همه امید ما شرکت شما در بحث ها می باشد.

با هر اطلاعاتی در بحث ها شرکت کنید و فقط ناظر نباشید و علامت های سوال را از خودتون دور کنید و یواش یواش اونها را حذف کنید.

این گفتگو با تلاش کاربر محترم سایت fa.ardekani ایجاد شده و از ایشون تشکر میکنم.

برای هر جواب شرکت کنندگان علاوه بر امتیاز سیستم 500 امتیاز از طرف مدیریت واریز میشود تا به گرمای بحث ها اضافه شود.

با سپاس از همه شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، lofra ، FA.ARDAKANI ، century21
اولین سوال رو من مطرح کنم؟
تاثیر شهرسازی مدرن بر چهره شهر های ایران؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام و ممنون از سوال خوبتون

دوستان جوابتون را فقط در بین ساعات 9-11 هر شب بزارید تا به بهترین جواب 5000 امتیاز داده شود.

سوالاتتون را میتونید در هر زمانی بزارید و جواب آن را در بین ساعات 9-11 هر شب بگیرید.

جواب سوالات داده نشده بعدا در تاپیکی جدا بررسی خواهد شد.

حتما سوال کننده بهترین و قانع کننده ترین جواب را مشخص کنه تا به شخص جواب دهنده امتیاز داده شود.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، century21
سوال 2:

اگر نوار فرمان اتوکد به دلایلی حذف بشه برای برگردوندن اون باید چه کار کنیم؟

یه جواب دارم ولی فکر نمیکنم اضولی باشه ولی جواب دقیقتری را میخوام...

پاسخ
 سپاس شده توسط century21
با تشکر فراوان از شما
سوال من: حتما باید سوالات اینقدر تخصصی باشه؟ گاهی گپ و گفتگو در زمینه های مرتبط هم بد نیست ها

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
دروود برمهندسین عزیز..
وقت بخیر..
سوالی داشتم اگه بتونید راهنماییم کنید اگر لیسانس یک شخص مکانیک جامدات باشه و فوق لیسانس عمران داشته باشه امکان گرفتن حق امضا در رشته ی عمران رو داره؟
اگر لیسانس جامدات و فوق لیسانس گرایش تاسیسات داشته باشن چطور حق امضا تاسیسات میدن یا خیر؟ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه
سپاس...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۱۲:۵۵ عصر)orkideh_04 نوشته است: با تشکر فراوان از شما
سوال من: حتما باید سوالات اینقدر تخصصی باشه؟ گاهی گپ و گفتگو در زمینه های مرتبط هم بد نیست ها

سلام

به هیچ وجه هدف اینه که در فضایی دوستانه جواب سوالاتمون را بگیریم.

دوستان میتونند مشکلات تحصیلی و ... را هم بزارند و فقط در ساعات مشخص شده جواب بگیرند.

با سپاس

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۱۲:۲۰ صبح)AliReza نوشته است: سوال 2:

سلام
اگر نوار فرمان اتو کد یا همون command حذف شد با استقاده از دستور ctrl و همزمان فشار دادن کلید 9 نوار فرمان را بر می گردانیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، century21
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۱۰:۱۲ عصر)sajjad21 نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۱۲:۲۰ صبح)AliReza نوشته است: سوال 2:

سلام
اگر نوار فرمان اتو کد یا همون command حذف شد با استقاده از دستور ctrl و همزمان فشار دادن کلید 9 نوار فرمان را بر می گردانیم

ممنون من خودم از زدن یکبار اتوکد کلاسیک و سه بعدی این کار را میکردم و برمیگشت و این راه شما را نمیدونستم.

پاسخ
 سپاس شده توسط century21
دوستان در مورد منابع پنهان کنکور چیزی میدونن یا نه (طراحی شهری)؟
:huh:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط century21

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مساااااااااااااااابقه دوم ایرانشهرساز 1393(امشب بدووووو شروع شد) URBAN 98 149 18,529 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,405 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,148 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,676 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,433 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,158 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,658 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
Star شهرساز یعنی؟!از دوستان میخوایم هرکس یه جمله بنویسه diamond 27 10,428 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: nazanin.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان