ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
حذف ریاضیات از کنکور ارشد 1391
حذف ریاضیات از کنکور ارشد 1391 .سلام.3 ساعت پیش دفترچه ارشد 1391 تو سایت سنجش اومد و من با دانلود کردن این دفترچه دیدم که ریاضیات از این دفترچه حذف شده و این هم یک خبر خوش به شما بچه های عزیز.راستی میتونید از همین امروز به صورت اینترنتی کارت اعتباری کنکور ارشد هم بخرید وگرنه برای خرید حضوری باید تا 17 آبان صبر کنید.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
2
RE: حذف ریاضیات از کنکور ارشد 1391
به امید قبولی اعضای سایت در کنکور 1391

ممنون از اطلاع رسانی تون
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: shahryar ، haydariyan
3
دوستان دفترچه راهنمای ارشد 1391-سراسری برای دانلود در سایت قرار گرفت:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5069&pid=9285#pid9285

سپاس شده توسط: Gizmo ، elham90 ، mahzad ، haydariyan
4
سال پیش تغییرات اعمال شد و بجای ریاضیات ،امار و فنون روش های برنامه ریزی زده بود !

آخرین ارسال های من :
5
ممنون از شما
ولی سال پیش هم به همین صورت بود!!!
و همه شک در بودن یا نبودن ریاضی داشتن

آخرین ارسال های من :
6
سلام واقعا از اطلاع رسانی بسیار عالیتون ممنونم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

7
برای اجتناب از سوء تفاهم پست من در بالا، لازمه منظورموبهتر بگم: سال گذشته هم همین کلمات و عناوین در دفترچه ذکر شده بود ولی کسی نگفت ریاضی حذف شده و سوال هم از ماتریس اومد
امسال هم همون کلمات رو بکار بردن
یعنی منبع موثقی هست که به شما گفته ریاضیات کاملا حذفه؟ یا با توجه به دفترچه گفتید؟ اگه واقعا اطمینان حاصل شده که واقعا عالیه
بسیار تشکر از شما

سپاس شده توسط: mehdime007
8
(1390-8-11، 09:51 عصر)orkideh_04 نوشته است:  برای اجتناب از سوء تفاهم پست من در بالا، لازمه منظورموبهتر بگم: سال گذشته هم همین کلمات و عناوین در دفترچه ذکر شده بود ولی کسی نگفت ریاضی حذف شده و سوال هم از ماتریس اومد
امسال هم همون کلمات رو بکار بردن
یعنی منبع موثقی هست که به شما گفته ریاضیات کاملا حذفه؟ یا با توجه به دفترچه گفتید؟ اگه واقعا اطمینان حاصل شده که واقعا عالیه
بسیار تشکر از شما
سلام
اگه اشتباه نکنم تو دفترچه 1388 نوشته بود آمار و ریاضیات در حالی که الان چنین نیست. از طرفی با توجه به نوع تغییرات سوالت کنکور و حتی واضح تر از اون، دو مرحله ای شدن کنکور نشون از عزم وزارت علوم برای تخصصی کردن این رشته داره. چون برنامه ریزی شهری یک رشته شناور تقریبا انتخاب دوم اکثر رشته هایی مثل جغرافیا، تاریخ، جامعه شناسی، عمران، معماری، مرمت، مدیریته ( نمی دونم بازم باشه یا نه!) خب چون بچه های شهرسازی تهش 8 واحد همه ریاضیاشون بوده معلومه که ضعیف ترن. به همین خاطر هم حذفش کردن
اینکه خیلی هم بهتره چون برای بچه های شهرسازی بهتر و برای سایر رقبا سخت تره، مخصوصا واسته آدمای تنبلی مثل من:angel:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: kasrak
9
این که واقعا:Dمحشره هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:D:D:D:D
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 93 1395-9-12، 02:46 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 AliReza 2,218 1395-6-10، 02:55 صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 AliReza 172 1395-6-7، 02:13 عصر
  سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 529 1395-5-8، 03:34 عصر
  شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
  شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 512 1395-4-16، 03:09 صبح
  شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 519 1395-4-16، 03:08 صبح
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 566 1395-4-6، 02:28 صبح
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 AliReza 247 1395-4-5، 02:39 عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 AliReza 273 1395-3-30، 08:12 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل