امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میانگین درصد های قبولی 89 و 90
میانگین درصد های قبولی 89 و90

[تصویر:  r2272___90.jpg]

[تصویر:  t161___89.jpg]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، پریسیما ، ایلیا
با سلام
منم قبلا اینو دیدم و راستش درصد های ریاضیوآمار و درس زبانش کمی برام عجیب بود ... زبان رو 10 نفر اول میانگین 33% !!! (نمی دونم اما به نظرم که خیلی کم میاد.) و ریاضی و آمار که میانگین 55% !!! (که این یکی به نظرم خیلی زیاد میاد، شاید به این خاطر باشه که ریاضیم ضعیفه ، اما وقتی اکثر شرکت کنندگان در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری از رشته های دیگه ایی مثل جغرافیا یا انسانی یا معماری مثل خودم و ... میان که ریاضیشون زیاد تعریفی نداره البته شهرسازیها رو نمی دونم که در چه حدی هستند ؟ موندم که چطور ریاضی رو به این خوبی میزنند؟؟!!)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۰، ۱۰:۱۸ عصر)mehdime007 نوشته است: با سلام
منم قبلا اینو دیدم و راستش درصد های ریاضیوآمار و درس زبانش کمی برام عجیب بود ... زبان رو 10 نفر اول میانگین 33% !!! (نمی دونم اما به نظرم که خیلی کم میاد.) و ریاضی و آمار که میانگین 55% !!! (که این یکی به نظرم خیلی زیاد میاد، شاید به این خاطر باشه که ریاضیم ضعیفه ، اما وقتی اکثر شرکت کنندگان در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری از رشته های دیگه ایی مثل جغرافیا یا انسانی یا معماری مثل خودم و ... میان که ریاضیشون زیاد تعریفی نداره البته شهرسازیها رو نمی دونم که در چه حدی هستند ؟ موندم که چطور ریاضی رو به این خوبی میزنند؟؟!!)

با سلام خدمت شما دوست گرامی
کارنامه چند نفر از کنکوری های 90 رو میزارم
میانگین زبان رتبه های زیر 50 تقریبا 31% و میانگین ریاضی وآمارشون تقریبا 44% شده... با یه حساب سر انگشتی میشه به این آمار اعتماد کرد (آخه کارنامه همشون در دسترس نیس):blush:

[تصویر:  o5593__90.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، پریسیما

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,688 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,665 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,692 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,117 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 857 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 795 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 746 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 755 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 749 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان