امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام یه پیشنهاد دیگه دارم ؟
سلام دوستان ، حالا که انجمن از نظر علمی اینقدر بالاست ، چرا از نظر معنوی هم آن را بالا نبریم ، بیایید یه ختم قرآن هفتگی بگذاریم که ما هرچی داریم از این کتاب و فرستانده این کتاب است ؟ یا حق
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Afsaneh Keshavarz Emami ، ایلیا ، elham90 ، Sadeghpour ، century21 ، 0RKIDEH ، kasrak
(۱۳۹۰-۸-۱۴، ۰۳:۲۵ عصر)FA.ARDAKANI نوشته است: سلام دوستان ، حالا که انجمن از نظر علمی اینقدر بالاست ، چرا از نظر معنوی هم آن را بالا نبریم ، بیایید یه ختم قرآن هفتگی بگذاریم که ما هرچی داریم از این کتاب و فرستانده این کتاب است ؟ یا حق
سلام
طرح خوبیه اما هفته ای یک بار زیاد نیست؟ فکر نمی کنین فعلا اعضای فعال سایت اینقدر نباشن؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak
سلام
طرح خوبي است. خدا خيرتان بدهد... من نيز موافقم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۸، ۱۰:۴۹ عصر)century21 نوشته است: سلام
طرح خوبي است. خدا خيرتان بدهد... من نيز موافقم.
پس چی شد؟

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
[quote='FA.ARDAKANI' pid='9457' dateline='1320494129']
سلام دوستان ، حالا که انجمن از نظر علمی اینقدر بالاست ، چرا از نظر معنوی هم آن را بالا نبریم ، بیایید یه ختم قرآن هفتگی بگذاریم که ما هرچی داریم از این کتاب و فرستانده این کتاب است ؟ یا حق
[/

مرسي
منم هستم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۱۰:۳۲ عصر)sadeghpour نوشته است: [quote='FA.ARDAKANI' pid='9457' dateline='1320494129']
[/

مرسي
منم هستم
اگه واقعا مشتاق به این امر هستید به تاپیک زیر مراجعه کنید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5159

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
فکر بدی نیست
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,181 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 3,000 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1 2,205 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۹:۲۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  چنتا پیشنهاد ناقابل:دی Vasta 2 3,106 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۴:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Vasta
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,240 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 5 3,080 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1 1,652 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,340 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,092 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  ضمیمه پیشنهاد راه اندازی فضای گفتگو FA.ARDAKANI 14 7,191 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان