امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی آثار اجتماعی
یه فایل که برای درس روش تحقیق و کلا تحقیقاتی که انجام میدیم مفید میذارم واستون

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Social impact assessment_Part 1.pdf (اندازه: 669.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 732)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، aramo ، Elham.A ، ahmad lotfi ، MUD ، mahjoub86 ، atelieahjam
مررررررسی خیلی خوب بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh ، atelieahjam
سلام
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله میدان، فضایی برای بروز تعاملات اجتماعی و راهکارهای طراحی آن تلگرام1 0 1,515 ۱۳۹۴-۱۱-۱۸، ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  سازوکار داوری و سنجش طراحی در آموزش معماری پیشنهاد مدلی برای ارزیابی فرآیند و ارزشیاب khansa 0 1,243 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: khansa
  ارزیابی زیبایی و هویت مکان khansa 0 1,691 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۸:۰۵ صبح
  رایگان حيات جمعی در فضای عمومی سبز راه، نگرشی بر تنوع فرهنگی اجتماعی استفاده از فضا atelieahjam 0 1,398 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 0 1,251 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۴۴ صبح
  دانلود مقاله طراحی DNA برای معماری حساس(مورد قبول) محيطی تازه برای پايداری اجتماعی atelieahjam 0 1,002 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  شاخصه های معماری پایدار اجتماعی از منظر وقف khansa 0 1,158 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۶:۲۷ صبح
  مقاله جدید مطالعۀ تنوع بیان در آثار پیکر‌تراشی دوناتلّو leila 0 1,049 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۴:۰۶ عصر
آخرین ارسال: leila
  ارزیابی و تحلیل ابعاد و مؤلفه‌های تاب‌آوری کلان‌شهر تبریزتابستان 93نشریه هنرهای زیبا leila 0 1,213 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۳:۳۸ عصر
  ارزیابی تطبیقی کیفیت محیط سکونت شهری با تاکید بر تصویر ذهنی شهروندان-تابستان 93نشریه leila 0 1,467 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۳:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان